Titulo

Увага! Ось, хто залишиться без пенсій! Кому готуватися до удару та що потрібно знати…

Українських пенсіонерів можуть позбавити виплат завдяки Кабінету міністрів.Подібну інформацію в ефірі телеканалу заявив заступник голови Мінфіну Юрій Джигир.повідомляютьhttp://www.presentnews.biz.ua/


За його словами, уряд запустив процес верифікації пенсій населення, через що певні українці можуть залишитися без виплат.Зокрема, пенсіонери можуть втратити виплати в тих випадках, якщо оформили свої виплати за підробленими документами або документів, що містять помилки. Також можуть забути про виплати ті громадяни, які покинули територію країни або проживають на окупованих Росією територіях.

Також пенсії втратять ті, які мають статус ВПО, але не можуть його підтвердити за допомогою перевірки фактичного місця проживання на «вільної» території.

«Верифікація державних виплат спрямована на те, щоб допомога з державного бюджету отримували саме ті, кому вона потрібна. Бюджетні кошти повинні витрачатися ефективно і прозоро, а допомога – надаватися адресно. Тому проведення верифікації в інтересах не тільки людей, яким дійсно потрібна допомога, але і всіх чесних платників податків », – заявив в ефірі Джигир.

Чиновник також зазначив, що завдяки схожому механізму верифікації в 2017 і 2018 році уряду вдалося припинити витрату 14 млрд гривень з бюджету України. Тоді перевірка працювала тільки для переселенців, стосувалася вона не тільки пенсій, але і виплат соціально незабезпеченим громадянам і пільг.

Варто також відзначити, що процедура верифікації передбачає відразу три етапи. Превентивний – перевірка проводиться перед призначенням соціальної виплати і пенсії; поточний – перевірки для тих людей, які вважають, що отримали законодавче право на соціальну виплату від держави; ретроспективний – перевірка здійснюється для раніше призначених виплат

Відомо, що Кабмін має намір перевіряти пільги, субсидії, стипендії та інші соціальні виплати для населення, що виділяються за рахунок місцевих і державного бюджету або Пенсійного фонду.

Джерело
Загрузка...
На платформі Blogger.