Titulo

Мене вже просто верне від цих коментарів та захисників «Валоді». Осточортіла тупість виборців…

Українська держава — не цирк і не повія. Українські герої — не x@xлu. Українська мова — не печерна мова «западенців». Ми — не вибачаємося перед Кадировими і Путінами. Наші цінності — це воля та мужність, українськість та самопожертва заради рідної країни. Наша мова — українська, а не «русскає нарєчіє» Квартального шабашу.повідомляютьhttp://www.presentnews.biz.ua


Вчора відбулася акція українських Героїв біля «зєлєнского цирку» у Львові. Цікаво, що кандидат-зєлєнскій їздить по країні не з передвиборчою програмою (якої в нього немає), а з московським клоунгейтом — Кварталом 95.

На запитання військових про антиукраїнські висловлювання, Зє-кандидат відповів що він такого не казав. Не казав він про Україну-повію, не вибачався перед Путіним, не називав українців образливими словами. Це не він.

Бридко від цинізму цеї людини. Якщо сказав — відповідай за свої слова. Вибачся. Скажи хоч щось. Ні, він цинічно бреше в очі народу.

Проте, наогидніше це люди, які біжать на московську клоунаду. По всій країні: від заходу до сходу, глядачі з безкоштовними квитками біжать подивитися на «нашева Валодю».

Ось лише деякі висловлювання з мережі:

«Валодя послєдняя надєжна Украіни»
«Він поза системою, єдиний хто чесно веде кампанію».
«Язик нє важен. Главнає мір».

Мене вже просто верне від цих коментарів та захисників «Валоді». Осточортіла тупість виборців.

Звісно, якщо вони голосували за двічі (тричі) засудженого Януковича, то чим поганий Валодя. Ну облив брудом країну, ну вилив помиї на українців, ну готовий «дагаваріватся пасрєдінє»(мабуть хоче здати країну пасрєдінє, десь до так до Кропивницького». Ну і що? Головне мир і ковбаса по 2.20. Головне зомбація ввечері по телевізору, під пивко чи оковиту. Головне, прийти ввечері додому, обізвати країни, облити брудом владу, армію, волонтерів, Героїв, двірника під будинком, але увімкнути зомбі-квартал. Головне звинуватити всіх, крім себе.

Але останнє:
Вибираючи не боротьбу з агресором, а ковбасу і зрєліщє від квартала ви отримаєте і війну, і не будете мати кобваси. Бо Валодя вирішить здати вас, «десь посередині».

Андрій Смолій
Загрузка...
На платформі Blogger.