Titulo

Ада Роговцева: Якщо солдати вибирають Порошенко, то я з ними…

В ході форуму «Команда Порошенко» знаменита українська актриса Ада Роговцева емоційно підтримала чинного президента України.повідомляютьhttp://www.presentnews.biz.ua/


«Я так розумію, що ми зібралися для того, щоб затвердити свій вибір. Ми вибираємо президент, Петра Олексійовича. Він взагалі мені рідний, тому що у чоловіка був отець Петро, ​​Кость Петрович і у мене онук Олексій, що ж тут говорити », – сказала вона.

За її словами, вона уважно придивляється до людей, оскільки така професія.

«У мене так болить серце за нього, іноді він такий втомлений, такий замучений, і скільки на ту голову, скільки на те серце навалює за все, і коли говорять, переходячи кордон, щось не доробив, то зробив не так або або або. то і моє серце розривається, тому що я згадую як говорив Довженко. Боєць з недоліками – це боєць, а досконала муха – це тільки досконала муха. Для мене Петро Олексійович – боєць. Боєць, коли він виходить один на один на світову дипломатію, як він тримається, як він розумно тримається, мужньо тримається і головне, ось тут Вадим виступав, хлопчик, солдатик, і багато таких хлопців. Він захищений вже зараз. Тому що армія стала іншою і це титанічна робота всіх нас і президента так само », – додала вона.

Відзначимо, що на форумі присутні солдати і офіцери – учасники бойових дій на Донбасі. Роговцева щаслива бути в колі однодумців.

«Є всі командири батальйонів, всі солдати, всі хлопці, які знають що таке смерть, в цей мирний сьогоднішній день. А вони знають, ми не знаємо, а вони знають, якщо вони вибирають президента, то я з ними. Слава Україні! », – резюмувала Ада Ровцева.

Джерело: bbcccnn.org
Загрузка...
На платформі Blogger.