Titulo

“Негайно роздати українцям зброю”: Парасюк зробив гучну заяву, а ви до такого готові


Позафракційний народний депутат України Володимир Парасюк виступає за ідею “роздати українцям зброю”.

Про це він заявив в ефірі телеканалу NewsOne. передает http://bbc-ccnn.com/“Системою дозволів (на видачу зброї – ред.) займається Міністерство внутрішніх справ. Воно дає зброю кому хоче, переважно це корупційна складова”, – зауважив Парасюк.

Нардеп же пропонує за допомогою ліцензування передати цю зброю в приватні магазини, аби приватний підприємець відповідав за те, кому продав зброю. Адже, наголосив Парасюк, МВС продає зброю “сліпим, кривим”, а людям, які дійсно хочуть, не дає.

Нагадаємо, станом на липень поточного року у громадян України на руках офіційно було зареєстровано близько одного мільйона одиниць вогнепальної зброї.

Высылка из Нидерландов путинских ГРУшников: в сети указали на интересные детали
Однак, глава наглядової ради “Української асоціації власників зброї” Георгій Учайкін вважає, що фактична її кількість у громадян може бути значно більшою – до 5 мільйонів одиниць.

Як відомо, роздаровувати зброю полюбляє міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. За 2014-2015 роки глава МВС нагородив зброєю 401 особу. При цьому міністр виступає за обмеження прав українців на зброю.
Загрузка...
На платформі Blogger.