Titulo

“Відпочивали, де і більшість”: Вакарчук прокоментував свою відпустку у Таїланді. Українці розлючені

Глава фракції “Голос”, народний депутат Святослав Вакарчук підтвердив інформацію про те, що на новорічні канікули він літав до Таїланду. Повідомляє http://likeme.pp.ua/Вакарчук підтвердив, що разом з сім’єю кілька днів перебував на відпочинку і пояснив, що вони вибрали ту країну, в яку часто літають жителі України.

“Так, я їздив до Таїланду. Я там був кілька днів (десь в районі тижня). Чому ця країна? Ми хотіли поїхати в теплі краї. Ми вибрали таке місце, куди їздить більшість українців. Ми прилетіли і туди, і назад рейсовим літаком. Назад, до речі, летіли рейсом МАУ “, – підтвердив народний депутат.

Його колеги по фракції Володимир Цабаль і Святослав Юрчишин зізналися, що всі свята вони провели в Україні. “У нас до Нового року аграрний комітет був, а після Нового року готувався до засідань. Я ні на курорти, нікуди не встиг. Єдине, де був, то це в Тернополі 2-3 дня”, – розповів народний депутат Цабаль.

А Святослав Юрчишин провів свята з родиною і вибирався тільки в замок Родомисл з дітьми. Так як в цей день в замку був вихідний день, то він з сім’єю відправився в музей космонавтики в Житомирі.
На платформі Blogger.