Titulo

Жінка благає врятувати її чоловіка і батька трьох маленьких діточок!

Житя Ігора Галайя змінилося в 35 років, коли йому повідомили, що він має важке захворювання крові. Поідомляє http://www.novosti.in.ua/


«23.11.18 року йому поставили діагноз гострий лейкоз. Звернулися в лікарню, бо сильно боліли суглоби і кашляв. Ми думали грип чи запалення легенів, але аж ніяк не могли подумати, що почуємо такі страшні слова! Лікар сказала негайно лягати в лікарню, бо без лікування вона більше трьох тижнів життя йому не прогнозувала», — пригадує дружина Ігора.
Чоловік одразу почав лікування, вже закінчив другий курс хіміотерапії, проте надалі вартість лікування значно зросла, адже Ігорю довелося їхати лікуватись до Туреччини. Бо щойно чоловік увійде в ремісію і матиме потрібну суму коштів, потрібно буде робити трансплантацію кісткового мозку.
«Пересадку потрібно робити як найшвидше, поки я в ремісії (і поки немає рецедиву). Донор у нас вже є! Звісно часу в мене небагато, тому і надалі надіюсь на вашу підтримку! Нарешті всі документи зібрані та відправлені в міністерство! Маю надію, що попаду в число тих кому хоча б на пересадку держава виділить кошти!!!!! Якщо дочекаюсь! А поки очікую третій блок хімії, який максимально відтягую поки в ремісії. Адже чим менше хімії буде до пересадки тим більше шансів, що пересадка пройде успішно», — каже Ігор.
Реквізити ПриватБанк:

5218 5722 2111 6820 (грн) Галай Ігор Федорович
5168 7573 8195 7341 (дол) Зощак Лілія Михайлівна (дружина)
Western Union- Zoshchak Liliia

Зощак Лілія Михайлівна
Ігор єдиний, хто працював і забезпечував велику сім’ю. Його дружина перебувала в декретній відпустці з наймолодшим сином. Тому зараз родина в такому становищі,що потребує допомоги людей.
Загрузка...
На платформі Blogger.