Titulo

Українців штрафуватимуть за сонячні батареї! Верховні бариги хочуть вкрасти сонце!


Верховні бариги хочуть вкрасти в українців Сонце.

Замість того, щоб у важкій економічній ситуації допомагати ініціативним людям самостійно зменшувати їх витрати на життя і собівартість виробленої ними продукції, владні бариги в змові з кількома олігархами вирішили монополізувати Сонце. Сообщает http://bbc-ccnn.com/Вони хочуть використовувати теплову енергію Сонця для виробництва електроенергії (це відмінно!), продавати її (це нормально) і не дозволити робити те ж саме всім бажаючим. А ось це – злочинна змова проти народу України!

«Українців штрафуватимуть за сонячні батареї»

Майже половина інверторів для приватних сонячних установок ввозиться з ЄС контрабандою.

Больных водителей за руль не пустят: что принесет украинцам новый закон
Зараз в ЗМІ активно поширюють інформацію про те, що власників індивідуальних сонячних панелей (потужністю до 30 кВт) влада хоче покарати.

Йдеться про штрафні санкції за ввезення в Україну контрабандних комплектуючих. Власників панелей планують змусити повернути гроші, які отримали по «зеленому» тарифу, інформують Економічні вісті.

Провідні експерти на профільному ринку говорять, що 40% наявних в державі комплектуючих для СЕС потрапили з порушенням законодавства. Сконцентровано увагу на дорогих інверторах, які перетворюють постійний струм в змінний.
На платформі Blogger.