Titulo

Кажуть, коли Путіну про це доповіли він ледве не сказився: найбільша газета Фінляндії звернулася до Путіна з відкритим листом, під час його перебування в Гельсінкі

Фіни влаштували гарячий прийом Путіну під час його визиту у Гельсінкі. Окрім мітингів на яких люди відверто називали Путіна вбивцею, авторітетне видання Фінляндії приготувало приголомшливий сюрприз.

Найбільша фінська газета Helsingin Sanomat опублікувала Відкритий лист до президента Володимира Путіна, Який прибув у Гельсінкі для зустрічі з лідером США Дональдом Трампом. Про це повідомляє ivbg.ru.


Зокрема, у зверненні до російського лідера пропонується повернути Фінляндії місто Виборг, що в Ленінградській області, яке було окуповане СРСР під час Зимової війни 1940 року. “На гостинній фінській землі перед вами відкривається унікальна можливість в присутності президента США показати доброту намірів вашої держави.

Настав час припинити територіальні претензії й підтвердити, що сьогоднішня Росія повністю відмовляється від свого тоталітарного минулого, яке сформували Російська імперія і Радянський Союз.

Вам належить повернути безліч територій в Європі та Азії”, – пише видання. Зазначається, що деокупація Виборга має стати першою ластівкою на “довгому шляху країни до світових цінностей” “Я та інші мої співвітчизники будуть раді знову бачити Виборг у складі Фінляндії”, – йдеться в зверненні.

Виборг – це фінське місто, окуповане СРСР в 1940 році. Фінське населення міста було повністю евакуйовано до Фінляндії. 31 березня 1940 був прийнятий Закон СРСР про передачу більшої частини окупованих територій Фінляндії до складу Карело-Фінської РСР.

У складі цієї республіки 9 липня 1940 року Виборг був визначений центром Виборзького (Вііпурского) району та офіційно увійшов до складу СРСР. Джерело

Джерело
Загрузка...
На платформі Blogger.