Titulo

У вогні згоріли сотні машин, а полум’я було видно на кілька кілометрів: В нью-йоркському торговому центрі сталась масштабна пожежа, перші подробиці


Близько трьох сотень пожежників Нью-Йорка намагалися побороти полум'я, що охопило парковку торгового центру Kings Plaza в районі Бруклін.

Сообщает https://korupciya.com/У вогні згоріли сотні машин, а полум'я було видно на кілька кілометрів. Більшість автомобілів належали місцевому автодилеру.

Незважаючи на масштаби того, що сталося, обійшлося без загиблих – в лікарню потрапили лише найвідчайдушніші рятувальники, які першими почали боротися з вогнем.

За словами комісара пожежного департаменту Нью-Йорка Деніел Нігро, в цілому постраждало 21 особа, включаючи трьох місцевих жителів, які опинилися неподалік – вони відчувають проблеми з диханням, але життям потерпілих нічого не загрожує.

Як зазначають пожежники, дуже пощастило, що пожежа розгорілася за кілька годин до відкриття торгового центру, інакше постраждалих могло бути набагато більше.

Точна причина загоряння залишається невідома. Місцеві жителі стверджують, що перед пожежею пролунав вибух, але слідчим ще належить дійти до остаточного висновку.


Загрузка...
На платформі Blogger.