Маленька лисиця по імені Віксі народилася на хутряній фермі.
Ви хочете купити шубу, шапку та інші хутряні вироби? Ви вважаєте ці речі предметом достатку і якогось «знаку якості» в суспільстві? Прочитайте цей пост і, може ваше бажання відпаде назавжди. Ми в це віримо і сподіваємося, інформує Ukr.Media. передает https://bbcccnn.co/


Маленька лисиця по імені Віксі народилася на хутряній фермі, де мала провести своє коротке і безрадісне життя в маленькій клітці. Вона жила за дротяною сіткою і її лапки були хворі від нестачі фізичної активності, умови її утримання виключали фізичну діяльність. Вона закінчила би своє життя семимісячним підлітком, якого фермери спочатку б вбили електрикою, а потім здерли шкуру.
Важко сказати, де б красувалася її хутряна шубка. Можливо, її носила б якась багата дама, обернувши навколо шиї, або вона стала б подолом куртки, або прикрасою для взуття. На щастя, з нею всього цього не сталося, вона одна з небагатьох отримала можливість жити в люблячому будинку
«Моєю метою, а також великою мрією, було врятувати хоча б одну беззахисну лисицю з цієї жахливої ферми і таким чином вберегти від життя, повного терпінь і жорстокої смерті в кінці. Моє серце завжди наповнювалося болем, коли я дивився фото і відео про нестерпні умови, в яких містилися ці тварини. І хоч я був безсилий допомогти всім, я відчував, що мій обов’язок — спробувати змінити життя на краще хоча б одного з них», — каже хлопець, у якого живе Віксі.
«Я і уявити собі не міг, наскільки важко буде купити лисицю. Найскладніше було знайти заводчика, який би погодився продати таку тварину. Пам’ятаю, я обдзвонив тоді всі господарства, які займаються розведенням лис, але скрізь отримав відмову. Але після безлічі спроб і телефонних переговорів щодо купівлі дикої тварини в одному господарстві мені все-таки погодилися продати його».
Тепер лисиця живе у будинку свого спасителя і радує його своїми кумедними витівками.