Titulo

Хлопець купив лисицю на хутряній фермі, щоб врятувати від загибелі

Маленька лисиця по імені Віксі народилася на хутряній фермі.
Ви хочете купити шубу, шапку та інші хутряні вироби? Ви вважаєте ці речі предметом достатку і якогось «знаку якості» в суспільстві? Прочитайте цей пост і, може ваше бажання відпаде назавжди. Ми в це віримо і сподіваємося, інформує Ukr.Media. передает https://bbcccnn.co/


Маленька лисиця по імені Віксі народилася на хутряній фермі, де мала провести своє коротке і безрадісне життя в маленькій клітці. Вона жила за дротяною сіткою і її лапки були хворі від нестачі фізичної активності, умови її утримання виключали фізичну діяльність. Вона закінчила би своє життя семимісячним підлітком, якого фермери спочатку б вбили електрикою, а потім здерли шкуру.
Важко сказати, де б красувалася її хутряна шубка. Можливо, її носила б якась багата дама, обернувши навколо шиї, або вона стала б подолом куртки, або прикрасою для взуття. На щастя, з нею всього цього не сталося, вона одна з небагатьох отримала можливість жити в люблячому будинку
«Моєю метою, а також великою мрією, було врятувати хоча б одну беззахисну лисицю з цієї жахливої ферми і таким чином вберегти від життя, повного терпінь і жорстокої смерті в кінці. Моє серце завжди наповнювалося болем, коли я дивився фото і відео про нестерпні умови, в яких містилися ці тварини. І хоч я був безсилий допомогти всім, я відчував, що мій обов’язок — спробувати змінити життя на краще хоча б одного з них», — каже хлопець, у якого живе Віксі.
«Я і уявити собі не міг, наскільки важко буде купити лисицю. Найскладніше було знайти заводчика, який би погодився продати таку тварину. Пам’ятаю, я обдзвонив тоді всі господарства, які займаються розведенням лис, але скрізь отримав відмову. Але після безлічі спроб і телефонних переговорів щодо купівлі дикої тварини в одному господарстві мені все-таки погодилися продати його».
Тепер лисиця живе у будинку свого спасителя і радує його своїми кумедними витівками.
Загрузка...
На платформі Blogger.