Titulo

Володів рідкісним даром: Помер відомий тележурналіст, його знав кожен


Радянський тележурналіст і політоглядач Держтелерадіо СРСР Михайло Ліщинський помер у віці 73 років.

У ніч на 8 серпня у віці 73 років помер військовий кореспондент, тележурналіст і політоглядач Михайло Лещинський, повідомила Спілка журналістів Росії, передає Корупція Інфо"Пішов із життя Михайло Лещинський, один із найвідоміших радянських військових кореспондентів, політичний оглядач Держтелерадіо СРСР, тележурналіст, очима якого ми бачили війну в Афганістані. Репортажі Михайла Лещинського завжди були емоційними, нікого не залишаючи байдужим. Він володів рідкісним даром репортера створювати ефект присутності глядача на місці подій", – ідеться в повідомленні.

Лещинський народився 16 квітня 1945 року. Автор документальних фільмів і багатосерійних циклів про історію і долю учасників Другої світової війни. Чотири роки журналіст провів в Афганістані, де працював військовим кореспондентом. 


Лещинський більше 40 років пропрацював на телебаченні. Протягом чотирьох років він був власним кореспондентом Центрального телебачення СРСР в Афганістані.

За роботу військовим кореспондентом він був удостоєний бойового ордена "Червоної Зірки" та міжнародної журналістської премії імені Воровського. Нагороджений Орденом Дружби. За нариси і фільми про війну в Афганістані Лещинський був удостоєний премії Спілки журналістів.

У листопаді 2017 року Лещинський повідомив у Facebook про смерть його дружини, журналіста-документаліста Ади Петрової. 
Загрузка...
На платформі Blogger.