Titulo

Жінка з дитиною на руках працює повією на трасі біля Львова. Подзвонив у поліцію “А ви нам не розказуйте що робити, самі знаємо, багато вас таких!…і кинули трубку!” (ФОТО, ВІДЕО)

На об’їздній поблизу Львова, де стоять жінки, які стверджують що “працюють” на цьому відрізку дороги, виявили матусю, яка шукає клієнтів з півторарічною дівчинкою на руках. Про це повідомляють очевидці у спільноті “Варта-1” у Фейсбуку, передає VG Львів. Сообщает https://bbcccnn.co/


“Львів, виїзд із об’їздної на Тернопіль, стоять “зірки” – “простивипусти” обабіч дороги, одна з них з півторарічною дитиною! Місяць тому їхав повз, бачу жінка з дитиною, зупинився підвезти, а мені кажуть – “не треба, ми тут працюємо”. В мене був шок до самого дому! Не вкладалось в голові! Їду сьогодні – та сама картина тільки з компанією, не міг проїхати далі! Побачила що знімаю, відвертається”, – йдеться у повідомленні.
Викликав поліцію, ті сказали – добре їдемо! Чекав 30 хвилин, немає, телефоную ще раз, а мені кажуть “А ви ще нас чекаєте? А що ми можемо зробити? Факт що вона займається проституцією не встановлений, вибачте”. Я прошу – та ви хоч приїдьте, один раз, другий складете протокол, повідомите відповідні служби, то може з’ явиться в тієї дитини шанс вирости нормальною! На що я почув відповвдь “А ви нам не розказуйте, що робити, самі знаємо, багато вас таких!”…і кинули трубку! Пройшло ще 40 хвилин – нікого! І “зірки” зникли! Видно “сигальчик” отримали!Браво нова поліція!” – йдеться у дописі.
Згодом автор додав інформацію про нові обставини справи:
“P.S. Приїхала поліція , сказали що нічого зробити не можуть, звати ту “зірку” Люда, сама з Золочева, все! Занавіс!
P.P.S. ” Зірку” знайшли, звати її Сеник Любов Василівна, 1979-го року народження з Злочівського району, везуть в Личаківський відділок, складуть протокол, повідомлять відповідні служби! Ну хоч щось! Маю надію, що до горе-матері щось дійде, і вона одумається!”, – зазначив чоловік.

Загрузка...
На платформі Blogger.