На об’їздній поблизу Львова, де стоять жінки, які стверджують що “працюють” на цьому відрізку дороги, виявили матусю, яка шукає клієнтів з півторарічною дівчинкою на руках. Про це повідомляють очевидці у спільноті “Варта-1” у Фейсбуку, передає VG Львів. Сообщает https://bbcccnn.co/


“Львів, виїзд із об’їздної на Тернопіль, стоять “зірки” – “простивипусти” обабіч дороги, одна з них з півторарічною дитиною! Місяць тому їхав повз, бачу жінка з дитиною, зупинився підвезти, а мені кажуть – “не треба, ми тут працюємо”. В мене був шок до самого дому! Не вкладалось в голові! Їду сьогодні – та сама картина тільки з компанією, не міг проїхати далі! Побачила що знімаю, відвертається”, – йдеться у повідомленні.
Викликав поліцію, ті сказали – добре їдемо! Чекав 30 хвилин, немає, телефоную ще раз, а мені кажуть “А ви ще нас чекаєте? А що ми можемо зробити? Факт що вона займається проституцією не встановлений, вибачте”. Я прошу – та ви хоч приїдьте, один раз, другий складете протокол, повідомите відповідні служби, то може з’ явиться в тієї дитини шанс вирости нормальною! На що я почув відповвдь “А ви нам не розказуйте, що робити, самі знаємо, багато вас таких!”…і кинули трубку! Пройшло ще 40 хвилин – нікого! І “зірки” зникли! Видно “сигальчик” отримали!Браво нова поліція!” – йдеться у дописі.
Згодом автор додав інформацію про нові обставини справи:
“P.S. Приїхала поліція , сказали що нічого зробити не можуть, звати ту “зірку” Люда, сама з Золочева, все! Занавіс!
P.P.S. ” Зірку” знайшли, звати її Сеник Любов Василівна, 1979-го року народження з Злочівського району, везуть в Личаківський відділок, складуть протокол, повідомлять відповідні служби! Ну хоч щось! Маю надію, що до горе-матері щось дійде, і вона одумається!”, – зазначив чоловік.