Titulo

Як шлюбні аферисти оббирають до нитки українок


В Україні шлюбні аферисти не гребують нічим - беруть кредити на своїх жертв, просять грошей на похорон власних матерів, на відкуп від податкової, а деякі навіть на нову сорочку і туфлі, інформують Патріоти України. Своїх жертв вони вишукують у соцмережах, на сайтах знайомств або у ресторанах. Для підтримки іміджу орендують дорогі авто та квартири. А коли жертви закохуються по вуха і вже втрачають розум - виманюють гроші.

В поліції кажуть, що багато жінок не хочуть писати заяви на своїх кривдників. То їм незручно, що вони втрапили у таку ситуацію, то вони все ще небайдужі до них. Тому подібних справ не так багато. Однак юристи радять краще звертатися до правоохоронців, бо покарати таких шахраїв цілком можливо. Методи шлюбних аферистів з'ясовував OBOZREVATEL.
"Кохаю, прийшли грошей на дорогу"

"Моя подруга познайомилася в інтернеті з німцем, йому під 60, їй - 50 з гаком. Він виховує 14-річного сина. Дружина загинула в автокатастрофі, коли синові було три рочки. Він все життя присвятив синові, а тепер ось хоче створити сім'ю. Працює десь у Червоному Хресті, у Сирії. Пару тижнів вони бурхливо листувалися, моя подруга сама не своя, півночі проводить перед комп'ютером, там вже і синок його підключився, мовляв, шкода, що тато не зустрів вас раніше, він мені про вас годинами розповідає. Ну, відчуваю, дурять мою подругу. Кажу, Валю, а грошей він не просив? Ні, що ти!" - розповіла OBOZREVATEL історію жителька Одеси Вікторія Ковальчук.

Ще за два тижні її подруга почала термінові приготування, сказала, що наречений вже на шляху до неї.

"Аж ось дзвонить увечері, плаче, каже, нареченого пов'язала поліція в Туреччині. Мовляв, віз їй набір прикрас із коштовними каменями і не вказав у декларації. Потрібні 3 тисячі євро, щоб відкупитися. І тут мене як прорвало. Я всю ніч збирала в інтернеті подібні історії, щоб довести їй, що її розводять. Марно! Вона ніби й погодилася, але вранці пішла в банк, взяла кредит і відправила йому. Звісно, наречений зник безслідно. Вона місяць ходила наче хмара, поки не зізналася у власній дурості" , - каже Вікторія.

А киянка Марія Овсієнко каже, що так довго дурили її перукарку.

"Вона мені рік розповідала про чоловіка, з яким познайомилася в соцмережах. Жінці приблизно років 55. Мабуть, закохалася. Він нібито з Німеччини, але колишній українець. Він їй локшину на вуха вішав про здорове харчування, голодування, йогу. Вона мені навіть різні вправи показувала. Інакше як "мій" його не називала. а потім я дізналася, що він виманив у неї тисяч 60 гривень. Обіцяв одружитися, але ось потрібні гроші на дорогу. Вона посилає гроші, а у нього раптом проблеми із сином, він не може приїхати. І так він її постійно дурив, поки вже вона сама не додумалася, що це звичайна афера", - каже Марія.
Джерело: Обозреватель
Загрузка...
На платформі Blogger.