Titulo

На популярному європейському курорті випав сніг: вражаючі кадри, все стало білим

У Грузії на гірськолижному курорті Гудаурі раптово випав сніг повідомляютьhttp://www.tochkazoru.pp.ua/

Очевидці активно публікують фотографії, де земля щільним шаром вкрита снігом. Перед сніговими опадами на курорті був сильний град і рясний дощ.
“Кажуть, Гудаурі весь в снігу з учорашнього дня. У нас теж негода, то дощ, то сніг, то град”, – розповів житель села Казбегі Шота Маісурадзе.
На популярном курорте в Грузии выпал снег
Нагадаємо, деякі крижини, які падали в американському штаті Колорадо, досягали розмірів бейсбольного м’яча. Від граду постраждали 14 осіб: деяким надали допомогу на місці, ще дев’ятьох доставили до лікарні.
Очевидці розповідають, що негода тривала близько 10-15 хвилин. Коли люди вийшли на вулицю, то побачили, що у машин вибиті заднє скло, кузов зіпсований.
Близько третьої години пополудні розпочався шторм з опадами, що застав у зоопарку бльзько 3600 відвідувачів – більшість людей встигла знайти укриття, але 14 осіб усе ж відчули на собі силу природи. Вісім людей пізніше відправили до лікарні.
Зоопарк повідомив, що градом вбило двох птахів – стерв’ятника Мотсварі і качку Дейзі. Також більше 400 автомобілів, що знаходились на паркінгу зоопарка, були пошкоджені велетеньськими градинами. Відвідувачів зоопарку евакуювали на автобусах.
Загрузка...
На платформі Blogger.