Titulo

Заберіть медаль, поверніть тата: маленька донечка загиблого героя довела до сліз Україну


Стати на стільчик, аби дістати до неба і повернути рідну людину…Дитина відмовлялася вірити, що більше ніколи його не побачить  повідомляютьhttp://www.tochkazoru.pp.ua/

Великі блакитні очі, сповнені суму, світле волосся і медаль загиблого на фронті батька – саме такою вперше побачили її українці. Донька покійного героя, котрий віддав життя за свою батьківщину, буквально за кілька днів стала справжньою сенсацією. Щоправда, приводів для радості замало.

Заберіть медаль, поверніть тата

Ще у травні, під час церемонії нагородження учасників АТО у Кіровограді, вона отримала медаль замість рідної людини, яку більше ніколи в житті не побачить.


“За мужність і відвагу” – викарбувані слова справді їй дуже личили. Але дівчинці було не до нагород, вона видала на публіку такі речі, котрі довели до слід багатьох і змусили замислитися про реальні наслідки війни.


Донька бійця попросила дати їй стільчик, аби дістати до небес і забрати звідти тата, а від медалі відмовилася. Її сфотографував Олександр Козловський, за якийсь час знімки маленької героїні облетіли всю мережу, її почали впізнавати не тільки в Україні, а й різних куточках світу.


На тлі меморіалу, біля Алеї Слави, маленька копія покійного Андрія настільки вразила присутніх, що пізніше художники почали малювати її портрети.
Дивіться: Фото доньки загиблого героя за кілька діб отримало сотні тисяч переглядів
Загрузка...
На платформі Blogger.