Titulo

З відкриттям Керченського мосту більшість російських туристів поїхали до Криму, а курорти Краснодарського краю спорожніли, однак все швидко зміниться, навіть якщо міст встоїть

Експерти вважають, що росіяни будуть цікавитися Кримом тільки в цьому і наступному сезоні, однак уже в 2020 році перестануть туди їздити - після порівняння цін і послуг, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.


«Ніде правди діти. Сервіс у нас на півострові не «дуже», мільйони росіян вже з'їздили в Крим і переконалися в цьому. Дорогу через міст багато подивляться за 2018 і 2019 роки. При цьому незабаром для росіян відкриють крім Туреччини напрямок Єгипту. Та й Анапа з Сочі «ближче» для більшості росіян по ціні квитків на літаки, поїзди та автобуси», - пишуть автори матеріалу.

Вони пропонують кримчанам задуматися вже зараз - що вони можуть запропонувати туристам, щоб конкурувати з курортами Кубані. Криму потрібно створити відмінний сервіс, зробити прийнятними ціни, розвинути інфраструктуру, здивувати спецпропозиціями, вкластися в рекламу. До 2020 року все це здійснити неможливо.
Опублікував: Олег Устименко
Загрузка...
На платформі Blogger.