Titulo

“Починайте боятися.” : побратими убитого Олешка жорстко звернулися до влади


Олешко очолював осередок громадської організації “Справедливість” в Запорізькій області і був активним борцем проти адептів Росії повідомляєhttp://www.tochkazoru.pp.ua/

Підле вбивство добробатівця Віталія Олешко (Сармата) стало останньою краплею для ветеранів АТО.

Про це заявив Тарас Костанчук — командир штурмової групи батальйону “Донбас”, бійцем якого був Віталій “Сармат” Олешко.


Костанчук підкреслив, що Олешко очолював осередок громадської організації “Справедливість” в Запорізькій області і був активним борцем проти адептів Росії, які знаходяться при владі в Запорізькій області. Він активно виступав на акціях проти ветеранів бездіяльності СБУ і поліції.

“Можете вважати, що ви оголосили війну людям, які пройшли через війну. Тепер нас не зупинять ніщо і ніхто… Це була остання крапля, яка переповнила чашу нашої ненависті до цієї влади. До влади, яка прийшла на крові точно таких же, як Сармат. До влади, яка багато обіцяла на Майдані під час Революції Гідності, яка стала ще гіршою, ніж та банда Януковича, яка звідси втекла”, — заявив військовий.

Він стверджує, що ветерани зроблять все, щоб покарати винних.
“Починайте боятися. Нам втрачати нічого. Ми вже втратили і здоров’я, і побратимів і друзів на цій війні, внутрішньо і зовнішньо. Ми зробимо все, щоб змінити владу в цій країні, щоб цю владу покарати за злочинну бездіяльність, яка призводить до смерті справжніх патріотів і захисників України”, — додав Костанчук.


Загрузка...
На платформі Blogger.