Titulo

ОТ МАБУТЬ І ПРОМОВЧАТИ НЕ МОЖНА, І СКАЗАТИ НЕМАЄ ЩО. ТЕ ЩО СТАЛОСЯ ВЧОРА ВЖЕ НЕ ДИВУЄ, ВРАЖАЄ ЛИШЕ ЗУХВАЛІСТЬ

От мабуть і промовчати не можна, і сказати немає що, тому що за ці роки сказано і написано вже стільки, що замилилось, заюзалось і все це немов краплі дощу по вікнах – стечуть, висохнуть до наступного дощу.повідомляєhttp://www.tochkazoru.pp.ua/


Я маю на увазі вчорашнє вбивство у Бердянську і напад на Катерину у Херсоні.

А у мене немає слів, та і вони нічого не варті. Казати що злочинці мають бути покараними? Але хто у нас покараний? Хоч один? Адже правоохоронна система заточена на охорону права системи калічити і вбивати тих, хто з нею не співпрацює.

Картаті ковдри, стуси схвальних характеристик на злочинців для судів від ГО і військових, тітушечні армії, процедури, що спотворюють і затягують судові процеси, слідство через задній прохід, топорна брехня від спікерів правоохоронних відомств, свіжонамальовані брови – це і є те правосуддя, яке ми зараз маємо. Брехня, брехня, брехня і суцільні брудні гроші, що воняють трупами і запеклою кров`ю.

І тільки з медициною у нас, здається, все ок, тому що як інакше пояснити те, що смертельно хворий Насіров так швидко одужав і йде в президенти?

Те що сталося вчора вже не дивує, вражає лише зухвалість, але і вона незабаром припинить вражати. А Аваков? Ну що Аваков? Він же той самий Аваков, що був і в 2014, так само як і його “переатестовані” підлеглі.
Вибачте, але більше мені нічого додати.

P.S. бажаю Каті якнайшвидшого відновлення і одужання, і сил.
Олена Добровольська

джерело
Загрузка...
На платформі Blogger.