Titulo

«Стільки щирих емоцій!»: Сергій Притула замилував публіку сімейним знімком з відпустки


Український телеведучий, гуморист, актор і просто улюбленець публіки Сергій Притула — давно завоював славу найпопулярнішого шоумена країни.повідомляютьhttps://star.korupciya.com/  
Він з'являється на вітчизняних екранах вже більше десяти років і схоже, взагалі не збирається зупинятись. Та попри свій завантажений робочий графік, артист нарешті зміг викроїти час на заслужену та довгоочікувану відпустку, яку він проводить з усією родиною.

На своїй сторінці в Інстаграм Сергій опублікував справжній родинний знімок, де представив публіці повноцінну щасливу родину.
Двоє діток артиста, а також чарівна дружина Катерина та й сам Сергій виглядають дуже радісними на світлині.
І хоч Сергій з родиною відправилися відпочивати за кордон, український шоумен вирішив пожартувати над підписниками і підписав своє чорно-біле фото так: "Євпаторія 1989".
Прихильники родини тернопільського "Сірого" з захватом і також з гумором відреагували на світлину зірки.
"Ще бракує мавпи на руці ", "Красунечки, гарно вам відпочити", "Чудова світлина) Мені так подобаються сімейні фотографії, бо стільки щирих емоцій", "Де полосате кріселко, де фазан на плечі і мавпа в руці ? Це не Євпаторія!", "Гарно зберігся!", "Люблю ваше почуття гумору", "Фото бомба!!! Коменти порвали на частини", "Я реально подумав, що це старе фото ваших батьків і вас", "Читаю коментарі і розумію, що деякі люди не розуміють взагалі гумор)" — коментували підписники.

Дехто відмітив, що Сергій навіть на відпочинку не загубив свій гумористичний хист і побажали родині гарної відпустку та позитивних емоцій!
Загрузка...
На платформі Blogger.