Сьогодні добровольці стали не цікаві владі. Влада почала їх переслідувати. Але добровольці піднімали бойовий дух здеморалізованої української армії, що дало можливість зупинити ворога.


Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок, передає Корупція Інфо

Гість програми каже, що сьогодні в Україні масово почали знищувати добровольчий рух, бо він не вигідний нинішній владі.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

«Владі не вигідні добровольці, які зробили дуже багато на початку війни. Саме вони піднімали бойових дух здеморалізованої української армії, що дало можливість зупинити ворога. Але сьогодні добровольці стали не цікаві владі. Влада почала їх переслідувати», – заявив Олег Тягнибок.

Навіть більше, додав політик, влада затягує з наданням добровольцям відповідного статусу.

«На сьогодні ми нараховуємо близько чотирьох тисяч добровольців, які не мають відповідного статусу від української держави. Але депутати від ВО «Свобода» за підтримки представників ГО подали до ВРУ законопроект. На жаль, наш парламент гальмує з ухваленням цього надзвичайно важливого законопроекту. Зараз багато добровольців переслідується кримінально. Добровольці сидять по тюрмах», – наголосив Тягнибок.

З його слів, вбивство Сашка Білого – це початок розправи влади над добровольчим рухом і над патріотами-добровольцями.

Олег Тягнибок запевнив, що коли націоналісти прийдуть до влади, то вони навряд чи будуть співпрацювати з представниками теперішнього режиму.

Нагадаємо, одного з керівників «Правого сектору» Сашка Білого вбили у Рівному вночі 25 березня.

Загибелі Олександра Музичка передувало кілька гострих подій.

Наприкінці лютого 2014 року у мережі з'явилося відео, де Олександр Музичко тягає за краватку прокурора. Керівник Правого сектору у західному регіоні Олександр Музичко зайшов у кабінет процесуального прокурора Андрія Таргонія у справі вбивтсва жінки у селі Ставки та вимагав пояснень чому прокуратура не дає відповідних документів, аби підозрюваного могли затримати.

Напередодні Тягнибок висловив свою думку, щодо привітання в українській армії.

На його думку, вономає бути змінено, так як це атрибут радянської епохи, від якої Україні потрібно відходити. 

На його думку, форма так само важлива, як і зміст, – "форма, як вітаються офіцери, якою мовою вони говорять, як вони думають", і те, що в армії введуть вітання "Слава Україні" – це правильно. Крім того, таку ідею підтримують багато військових і добровольці.

"Якщо ми залишимося на старих радянських символах, як би вони не виглядали, у нас і країна така буде – полусответская, Напівукраїнськими. Треба визначатися, яким шляхом ми йдемо", – сказав Тягнибок.

Він нагадав, що після Революції гідності почала формуватися нова держава, яка отримала нову армію. Саме в цій армії з початком військових дій і приходом добровольців з'явився патріотичний дух. А нове українське суспільство будує нові правила і створює нову форму.

"Коли формується нова армія, повинні бути і нові атрибути. Це правильно, що пошили нову форму, нові погони, берети, нагороди стали іншими, модифікували звання … Зовнішня оболонка має бути іншою, в тому числі і що стосується вітання. Всі радянські атрибути, які були не тільки у війську, а й в українському житті, повинні відійти на звалище історії ", – підкреслив депутат.