Titulo

Під стандарт НАТО – 6 пострілів на хвилину: перші фото української САУ Богдана вже спантеличили росіян


Як передає replyua.net, вже облетіли мережу перші фото нової самохідної артилерійської установки «Богдана» з 155-міліметровою гарматою під стандарт НАТО, яку Україна буде випускати серійно. 


Як розповів радник президента України, військовий волонтер Юрій Бірюков, унікальність цього агрегату в тому, що САУ на колісній базі, автомат заряджання на 6 пострілів в хвилину, дальність пострілу по ТЗ осколково-фугасним зарядом – понад 40 кілометрів, а активно-реактивним – понад 50. Управління, наведення, використання – все через пульт.

Бірюков підкреслив, найголовніше, що ця техніка повністю українського виробництва. Він підкреслив, що «Богдану» вдалося створити в рекордно стислі терміни – за якихось три роки. При цьому ще чотири роки тому у нас не було нічого – ні армії, ні бронежилетів, ні форми, ні ВПК, ні верстатів, ні виробництва.

«Україна – це «Богдана». «Богдана» - це Україна. І найсмішніше. Дуло вилите з того ж сплаву, що і міномет М120-15. І з того ж сплаву, з якого вже давно і серійно роблять дула для танків», – розповів Бірюков. Військові експерти вже зазначили, що окрім кращої, ніж в російських САУ, маневрованості наша «Богдана» стріляє на 10 км далі. Тобто «Богдана» зможе попадати в ціль по цілях ворога без ризику ураження вогнем у відповідь. 
Загрузка...
На платформі Blogger.