Titulo

“Море “200-х” и “300-х”…” – щойно повідомили останні новини з передової! Зараз там справжнє пекло…

Українське військо завдало 9 серпня найпотужніших ударів по окупанта на всіх ділянках, де той виявляв активність. У терористів серйозних втрат. Про загострення в зоні ООС розповіла в Facebook Вікторія Руденко, імовірно, є військовослужбовцем ЗСУ повідомляютьhttp://www.tochkazoru.pp.ua/
Варто відзначити, що гібридна армія РФ і не думає заспокоюватися на Донбасі. Протягом четверга, 9 серпня, в штабі ООС нарахували аж 45 спроб окупанта зірвати перемир’я, в тому числі і з застосуванням забороненої важкої артилерії. В результаті одного з обстрілів був убитий 1 боєць ООС, ще 2 травмовані.

ВСУ жорстко за це помстилися. Терористи “Л / ДНР” отримали потужні “відповідь” в районі населених пунктів Жолобок, Пришиб, Фрунзе, Лозове та інших. “Море” 200-х “і” 300-х “.

Бракує техніки, щоб вивозити “, – розповіла Руденко про втрати ворога, зазначивши, що командування терористів з цього приводу вже возвопіло, звинувачуючи ООС в” віроломство “.” Нехай знають, що ніхто не піде від покарання “, – констатувала Руденко.
Загрузка...
На платформі Blogger.