Чернівецька випускниця Діана Паневська перемогла у міжнародній олімпіаді з німецької мови у Фрайбурзі. Одразу після перемоги дівчині запропонували практику у Німеччині, пише 24 канал.Роки вивчення німецької у спеціалізованій чернівецькій гімназії, участь у міжнародних проектах та наполегливість. 17-річна випускниця Діана Паневська перемогла у міжнародній олімпіаді з німецької мови.

У ній брали участь 140 учасників з сімдесяти чотирьох країн світу.

“Насправді в усіх був шoк. Я одразу після церемонії зателефонувала мамі. Зіркою себе не відчуваю, але дуже приємно було отримувати привітання та гарні слова. Насправді, мені дуже приємно, що виграла Україна”,– розповіла переможниця олімпіади Діана Паневська.

Зворушена такою перемогою і вчителька Діани, пані Романа. Каже – це найвищий здобуток серед її вихованців.

“В неї дуже гарний досвід, вона ішла до цього не один день. Вона брала участь у багатьох серйозних міжнародних конкурсах, серед них, наприклад, молодь дебатує – театральний проект”, – сказала вчителька з німецької мови Романа.

Діана ретельно готувалася до олімпіади усе літо, але завдання міжнародні відрізнялися від українських. Там більше оцінювали креативність і те, як учасники вміють працювати в команді.

“Завдання дуже відрізнялись, це було для мене неочікуваним. Адже на міжнародній олімпіаді оцінювалось не лише твоє знання мови, але й твоя креативність, а також те, як ти працюєш у команді, вмієш знаходити спільну мову з іншими учасниками. В Україні на це не звертають увагу, в нас всі завдання є індивідуальними”,– зазначила Діана.

Ефект від перемоги Діана відчула одразу. Їй запропонували проходити студентську практику у Німеччині.

“Насправді це відкриває багато дверей. До мене підійшов депутат Бундестагу і запропонував проходити практику в його бюро. Для мене підтвердилось, що все нереальне є реальним, і треба прикласти зусиль, щоб всього досягти”, – додала переможниця олімпіади.

Діана вступила у Чернівецький університет на міжнародно-економічні відносини. У майбутньому планує здобувати вищу освіту і в Німеччині.

Джерело