Titulo

Сонячне затемнення 11 серпня: що потрібно обов’язково встигнути зробити, поради магів print поділитись

Це буде останнє подібне природне явище у цьому році повідомляютьhttp://www.tochkazoru.pp.ua/


11 серпня земляни побачать останнє сонячне затемнення у 2018 році. На жаль, жителі України не зможуть його побачити. Спостерігати його можна буде тільки у Канаді, Північній Європі, Гренландії, Казахстані, Киргизії, Монголії та Китаї. Час затемнення з 11:02 по 14:30 за Києвом.

Не секрет, що при подібних природних явищах завжди відбуваються якісь катаклізми, у деяких людей погіршується самопочуття, складно зосередитися. Тому ми звернулися до трьох експертів: відьмі і таролога Тетяни Яковлевої, провидиці Світлани Калашник та психотерапевта Марини Сорокіної. Вони спеціально для читачів Знай.ua дали свої поради, як провести цей день правильно і з користю.

Відьма і таролог Тетяна Яковлєва

– Це сонячно затемнення пройде в 18 градусах Лева. Тому саме цей знак буде домінувати в цей час, актуальними стануть питання серця і творчості. Саме до 11 серпня був період, коли людина отримувала все те, що заслужила. І ось зараз настає час своєрідною злітної смуги. Тим, кому потрібен був другий шанс – отримають його і саме в цей час найкраще їм скористатися.

У цей день не потрібно боятися проявляти свої почуття і любов. Адже мета Льва досягти комфорту, достатку. Будуть вирувати емоції, як негативні, так і позитивні, не потрібно намагатися їх стримувати.

Також починається нове коло, тому всім раджу написати свої бажання до 11:47 11 серпня. Це краще зробити напередодні і на наступний день вранці вже щось доповнити і покласти цей список на сонячне світло. Це все обов’язково збудеться.

У цей час слід бути обережними тим, у кого нечисте наповнення, хто займається аферами. Для них це не найкращий час.

Але це найкращий день для тих, хто хоче зробити пропозицію. Вузли закільцьовуються, тому подібний союз буде тривати вічно.

Також це хороший день для тих, хто любить робити шопінг. Усім дівчатам і хлопцям, хто це любить, в цей день найкраще оновити гардероб.

Провидиця Світлана Калашник

– У цьому році ми пройшли вже 2 затемнення, попереду фінальне сонячне. Багато чутливих людей зітхнуть з полегшенням, так як в цей період була велика ймовірність загострення хронічних захворювань.

Сонячні затемнення по своїй силі набагато вище, ніж Місячні, так як крім емоцій зачіпають всі сфери нашого життя. На жаль, саме в ці дні проводяться найсильніші обряди на нанесення зла і каліцтв, зростає кількість травм, смертей. Однак бог сонця Хорс, відповідає так само і за справедливість, відповідно, під час затемнень справедливість може, як перемогти, так і порушитися злими діяннями.

Як готуватися до сонячних затемнень? Наші предки відали, що існує в році 4 Великих сонячних дня – Великодня. У березні – Ярило, в червні Купало, у вересні Авсень, в грудні Коляда. Ось до цих днів варто готуватися і зустрічати торжество сонця. За тиждень до і тиждень після тримати пост, провести день Великодня у святі, традиційних обрядах. Тоді ми можемо заручитися підтримкою Сонця в цей нелегкий період. А швидких технік не існує. Безпосередньо в день сонячного затемнення можна використовувати свічки для очищення свого житла, кадити захисні трави (полин, деревій, м’яту), намагатися не займатися робочими справами, не починати нове, пом’якшити будь-який конфлікт, не згадувати минуле. Звернутися до того, в кого вірить ваша душа і тягнеться дух за підтримкою і заступництвом.

Психотерапевт Сорокіна Марина

– З точки зору психології будь-які явища можуть впливати на психіку, якщо людина в це вірить. Якщо ж він схильний до різних ритуалів, які допомагають впоратися з тривогою – то вплине ще сильніше. Ну і працює маніпулятивний варіант «це не я, це затемнення».

Найкращий рада на цей день – прожити його тут і зараз. Сконцентруватися на актуальності моменту. Не думати про майбутнє або минуле. Насолодитися кожної хвилиною прожитого дня.

Якщо це останній день, значить, певний цикл завершується, тому добре підвести різні підсумки. Прожити день особливо уважним до себе, своїм відчуттям. Тоді ніяке затемнення вам не принесе шкоди.

джерело
На платформі Blogger.