Titulo

НЕ МОЖУ ПРОМОВЧАТИ. ВІДНОСНО СИТУАЦІЇ УЧАСТІ ДРУЖИНИ МЕДВЕДЧУКА В ПРОГРАМІ НА 1 + 1 “ТАНЦЯХ З ЗІРКАМИ».


Відносно ситуації участі дружини Медведчука в програмі на 1 + 1 “танцях з зірками».
повідомляютьhttp://www.tochkazoru.pp.ua/

Я повністю підтримую провідних ТСН, які виступили проти цієї персони. Суспільство розділилося. Не можу промовчати, знаючи особисто телеведучих, журналістів і операторів і знаючи їх незаперечний внесок допомоги нашим воїнам на передовій і в госпіталях. За чотири роки вийшло сотні репортажів ТСН і в тому числі на моє прохання відразу ж приїжджали журналісти і знімали важкі поранення наших воїнів, за що вкотре хочу висловити величезну подяку.

Показуючи відкрито свою громадянську позицію, вони надходять не тільки благородно і сміливо, але і показують всім, що треба шанувати пам’ять тих, хто загинув захищаючи нашу країну, хто в даний момент в окопах і під кулями і що війна не закінчена і немає місця сепаратистам в нашому країні.

Говоріть, конкурс поза політикою ??? Так нічого тоді брати участь тим, хто відкрито підтримує зв’язок з російськими агресорами !!! Це вгору нахабства і цинізму! Давайте ще Бондаренко з Повалій запросимо, чого вже там і плювати на всіх, хто кожен день втрачає близьких, на тих хто без рук і ніг, на матерів, хто більше не побачить своїх синовей..Когда в країні війна, то вся публічність стосується політики і по іншому не може бути !!! Не треба прикриватися просто «танцями», це пропаганда і нахабна брехня! Спасибі тим, хто не мовчить і небайдужий, ми одна країна, надто велика ціна заплачена за єдність …

Давайте підтримаємо цю акцію протесту !!!
Загрузка...
На платформі Blogger.