Titulo

Центр Києва заблокований: проходить масштабна акція, що вимагають мітингувальники


Мітингувальники поз'їжджалися з усієї України.


Середмістя столиці заблоковане, зокрема вулиця Грушевського. Урядовий квартал заполонили власники так званих "євроблях" – автомобілів із європейською реєстрацією.Про це йдеться в сюжеті прогарми ТСН.Ранок, передає Корупція.Інфо

Мітингувальники поз'їжджалися з усієї України. Протестують, кажуть, проти свавілля поліції – "євробляхерів" у регіонах, начебто, усе частіше зупиняють патрульні без будь-яких на те причин.

Блокувати центр столиці автомобілісти погрожують кілька днів. Принаймні, сьогодні на машині туди їхати не варто.

"На сьогоднішній день все, що ми вимагаємо, – це прийняти єдиний закон для всіх українців, щоб у результаті цього закону абсолютно кожен українець мав можливість розмитнювати автомобіль. На завтра, на 6-ту ранку, призначили чергову акцію під Кабінетом міністрів і перед Верховною Радою" , – зазначив експерт.  


За його словами, мета акції – отримати гарантії від влади, що закон про доступне розмитнення буде прийнятий до кінця цього року, а також покарати всіх винних у прийнятті "антиконституційних" заходів щодо тиску на власників автомобілів з єврореєстрацією. Крім того, активісти виступають проти абсолютно "лобістської" норми, яка забороняє продаж автомобілів із Європи в Україну.  
На платформі Blogger.