Titulo

ПЕРШИЙ ПІШОВ! “ТАМ, ДЕ НАС НЕМАЄ.” РОСІЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ВПЕРШЕ ПУБЛІЧНО ЗІЗНАВСЯ В УЧАСТІ У ВІЙНІ НА ДОНБАСІ


Російський старший лейтенант Олег Леонтьєв, обвинувачений у справі про загибель солдата-строковика Іллі Горбунова, в суді заявив про участь у війні на Донбасі.
Про це повідомляє фонд “Право матері“, який представляє на процесі інтереси сестер загиблого. Сообщает http://ekoinvest.pp.ua/

Так, військовий в останньому слові розповів про участь у “заході на території суміжної країни”, де “як би не було” російських військових. При цьому він попросив суд про вирок, який дозволив би йому продовжити службу і приєднатися до угруповання російських військ у Сирії.

“При позитивному рішенні суду негайно наступним бортрейсом туди лечу. Це дозволить принести якусь користь для держави. Я вже брав участь в одному з таких заходів, але єдине, це було на території суміжної країни, на якій нас як би не було”, – процитував фонд заяву Леонтьєва.

Уточнюється, що це перша публічна і офіційна заява російського офіцера. Так, влада РФ заперечує участь російських Збройних сил у бойових діях на Донбасі. Москва заявляє, що росіяни їдуть туди добровільно і серед них є військові, які взяли відпустку або звільнилися.
На платформі Blogger.