Titulo

Далекобійник показав себе реальним мужиком на дорозі. Такого зухвалець на іномарці точно не очікував


Мораль: не вчи життю далекобійників на седані!

Днями в мережу потрапиі запис відеореєстратора далекобійника, який просто не побажав терпіти нахабну поведінку водія іномарки, інформує Ukr.Media. передает https://bbcccnn.co/Власне, ось що сказав сам далекобійник у короткому інтерв’ю: Не треба жартувати з робочими хлопцями!

Я їхав по правій стороні, попереду — аварійка, я прийняв вліво, а водію «Кіа» мій маневр, що я його випередив, мабуть, не сподобався. Я проїхав аварійку і повернувся в свою смугу. Тут він мене обігнав, і почалося те, що на відео… Після ДТП, хвилин через 20, приїхала поліція, яка визнала його винним.

В мессенджере Skype появятся функция, о которой все так долго мечтали
При перестроюванні в ліву смугу він не переконався в безпеці. Цей водій мені заважав, вчив мене, — усміхається В’ячеслав Клюшенков. — Я дав газу побільше, ось і вийшло, що він під мене заліз. Я кулаками махати не буду, щоб щось комусь довести, зараз не 90-і.

Ми, далекобійники, завжди стримуємося, навіть таких божевільних намагаємося пропускати, не беремо всерйоз, але іноді вони виводять, нема краю… Тоді думаєш: «Та пішов ти!..» Тільки часу свого шкода, близько трьох годин простояв через ДТП — В’ячеслав Клюшенков, водій МАЗ.


Ремонт нахабного водія KIA став у сто тисяч. Пом’ятий бампер і відірвану фару дальнобой на МАЗе виправив сам і пішов своєю дорогою. Далі вчити!
На платформі Blogger.