Titulo

Купіть Собі Зброю. Це Не Дорого. Дешевше Модного Телефону


Купіть собі гвинтівку. Це не дорого. Дешевше модного телефону. Армійський карабін можна купити за 200 … 300 доларів.

Ще за 50 купіть сейф, ще за 100 – сотню патронів. Купіть гвинтівку на останні гроші. Якщо їх немає, продайте якусь непотрібну хрінь, і купіть гвинтівку. Сообщает http://ekoinvest.pp.ua/Це – легально. Знайдіть час (трохи), зберіть довідки (всього 2 і в одному місці), пройдіть курси, здайте іспит і отримаєте дозвіл.

Дізнайтеся вhttps://www.facebook.com/zbroya.info?fref=ts, як це зробити правильно.  І купіть гвинтівку. І раз на півроку ходіть стріляти на полігон, щоб не забути, як це – стріляти. Щоб не забути, як це – бути чоловіком.

Це необхідно. Вам не доведеться думати, чим зустріти ворога або бандита. Вам не доведеться думати, скинутися вам з даху або повіситися, після того, як на ваших очах тварі зґвалтували вашу жінку або дитину.

Вам не доведеться думати, як жити далі під ворожим чоботом: ви встигнете вбити п’ятьох. Або двох. Або хоча б одного. Але їх стане менше. І, якщо нас буде багато, їх ВЗАГАЛІ не стане. Тому що за кожним кутом на них чекатиме куля.

Це – гарантія життя. Життя країни, життя ваших близьких, життя ваших дітей і онуків. Хоча б один ствол на 2 українських чоловіків – це 6 000 000 стволів. Це, як мінімум, 10 – 12 мільйонів убитих солдатів противника. Це, як мінімум, 10-12 мільйонів мертвих ґвалтівників і вбивць. Хоча б один ствол на 2 чоловіків – і нашу країну не перемогти.НІЯК.

Ви скажете, що захист країни – прерогатива держави. Неправда. Як багатство країни починається з багатства її громадян, так і захист країни починається з захисту самих себе.

Ви скажете, що держава повинна дати вам зброю, коли знадобиться. Не дає? Ну і хрін з ним. Нагадую: у нас не можна легально купити і носити бойовий пістолет. Але гвинтівку, карабін або рушницю – можна. Ні, ПОТРІБНО.

Держава – це ви. Країна – це ви. Так зробіть же так, щоб мразь боялася до нас сунутися, знаючи, що кожен будинок озброєний.

Купіть гвинтівку. І навчіться нею користуватися, якщо ще не вмієте. Щоб одного разу не пошкодувати про те, що її у вас немає.

Будьте чоловіком. Будьте Громадянином. Купіть гвинтівку.

Автор: Дмитро Іванов
На платформі Blogger.