Titulo

А шо це бл#дь, за пісьма щастя від Київгаз?! За шо бл#дь вам компенсацію? За то шо я щомісяця вам сумлінно день в день плачу? — блогер


слішком багато матюків

вагітним і нєжним не читать

Дорогі Кияни і сочувствующі, а шо це блядь, за пісьма щастя Київгаз, чи яке воно там в сраку «Київгазенерджі» розсилають? Сообщает https://bbcccnn.co/Сьогодні дістала страшно строге пісьмо з поштового ящика, де написано, що я як чемний платник, який тютілька в тютільку плате щомісяця, тепер повинна компенсувати тій говноканторі іще й штраф від Нафтогаз України — Naftogaz.

Тоість історія така, судячи з пісьма — київгазенерджі (залупоголові ушльопки, я вам сука і досі не прощу тричі сплачений один місяць) не можуть придавить неплатєльщіків, бо ті як совали їм так і совають. Якоби із-за цього отеті от «Київгазенерджі» не змогли воврємя заплатить Нафтогазу. А Нафтогаз такий в азарті рішив тепер жучить усіх і як подав в суд на КГЕ, і як виграв у КГЕ, і як впаяв їм штраф… І шо роблять еті єбланавти? Думаєте побігли в суд трусить неплатєльщиків? Та щас, розіслали платєльщикам пісьма щастя, шо будьте дабри в семиденний термін заплатіть нам компенсацію. За шо блядь вам компенсацію? Га? За то шо я щомісяця вам сумлінно день в день плачу? Чи за те шо ви в мене за один місяць тричі гроші, блядь здерли? Чи може за то шо ви ахуєть які красіві?
Ахуєнна логіка, да?

Так от ніхера не уважаємий Київгаз, ви мені там шото около троячки нащитали, так знаєте шо? Я лучче добавлю, в сексшопі куплю вам салатовий такий размєра 6іксов ель, і возложу всьому вашому діпартамєнту на воротнік. І те шо ви обіщаєте в суд подать, якшо я оту хрінь в 7 денний термін не сплачу. Так впірьод і с пєснєй, бляді судиться за 3 гривні.

Вобщим, якшо ви заблудились в матюках і евфемізмах — хуй салатовий Київгазу на платьожку.
На платформі Blogger.