Titulo

Знайомтеся — Олександр Дуфинець, керівник Свалявсього лісгоспу. Нещодавно купив дві дачки в серці гір з форельним господарством. У Сашки будиночок 4-поверховий, 2 Mercedes ML, синочку подарував квадрік за 19 000€.


Знайомтеся, це Олександр Дуфинець, керівник Свалявсього лісгоспу.


Керує лісами вже 7 років, до цього 30 років — в правоохоронній системі, ну мент( тепер вже поліція). Сообщает https://bbcccnn.co/У Сашки будиночок 4-поверховий, 2 Mercedes ML, синочку подарував квадрік за 19 000€.

А нещодавно купив дві дачки в серці гір з форельним господарством, за таку мінімальну зарплату 19 00

Правда, сама живе в дуууже бідненькій хаті.
А чого добилися ви в цьому житті?)
А, забув уточнити, дружина в Сашка проста медсестра)))

Знайомтеся, це Олександр Дуфинець, керівник Свалявсього лісгоспу. Керує лісами вже 7 років, до цього 30 років — в правоохоронній системі, ну мент( тепер вже поліція). Сашки будиночок 4-поверховий, 2 Mercedes ML, синочку подарував квадрік за 19 000€. А нещодавно купив дві дачки в серці гір з форельним господарством, за таку мінімальну зарплату 19 000 000грн. Ну і як тут без улюбленою тещі?)) Вона теж мажорка))) купила Prado за 92 000$ і дві квартири новенькі в Ужгороді. Правда, сама живе в дуууже бідненькій хаті. А чого добилися ви в цьому житті?)А, забув уточнити, дружина в Сашка проста медсестра)))

Опубліковано Михайлом Янчиком Понеділок, 2 липня 2018 р.
Загрузка...
На платформі Blogger.