Titulo

“Згвалтування матері, красуня-коханка і помста Луценка”: Куди пропав Леонід Черновецький і що відомо про його родину

“Згвалтування матері, красуня-коханка і помста Луценка”: Куди пропав Леонід Черновецький і що відомо про його родину

Один з найбільш неординарних і скандальних українських мерів Леонід Черновецький втік з України більше 6 років тому. Чим зараз займається чоловік і що відомо про його життя і сім'ю, дізнавалася редакція передаєhttps://korupciya.com

Леонід Черновецький народився в Харкові в 1951 році. Його мама була адвокатом, а рідного батька хлопчик майже не пам'ятає. Чоловік пішов з сім'ї всього через кілька років, але хлопець все-таки вирішив взяти прізвище свого тата. Виховував його вітчим – актор і режисер Харківського російського театру Яків Азімов. Про свою сім'ю Черновецький неодноразово розповідав страшні історії. Так, за словами самого екс-мера, його діда Гаврила Гончарова «більшовики закопали живцем за мішок зерна», а маму "в 13 років згвалтував працівник КДБ".
Дитинство Леоніда минуло дуже сумбурно. Вчителі в школі №36 згадували, що Черновецький був некерованим, але досить кмітливим хлопчиком. Правда після 8-го класу зі школи його все-таки вигнали, і здобувати середню освіту йому довелося в «вечірці» №3. Правда про причини скандалу до сих пір не відомо.
Після закінчення школи він відправився на військову службу. У 1972 році він йде на «дембель» і вирішує вступити до Харківського юридичного інституту. Саме там він і познайомився з Аліною. Дівчинка була дочкою одного з найбагатших і відомих людей в Грузії Степана Гарігіновіча Айвазова. Довгий час Леонід підкорював серце юної дівчини, і йому це вдалося. Правда ось впливовий батько категорично заявив, що Леонід їй не пара. Але весілля все одно зіграли в 1977 році, дівчина виявилася вагітною, а батько не захотів ганьби для сім'ї, правда заборонив Аліні міняти прізвище.
Завдяки шлюбу Черновецький вирішив свої проблеми з грошима, отримав в подарунок до весілля квартиру в Києві, блакитні жигулі і місце в Київській прокуратурі. Там він пропрацював близько трьох років дослужившись до посади старшого слідчого і несподівано звільнився. Такий вчинок пов'язували з переїздом впливового зятя до Києва. Саме під його керівництвом Черновецький починає займатися бізнесом і відкриває спільне підприємство «Правекс». Черновецький зізнався, що свій перший мільйон він заробив вже в 1992 році.
Після смерті свого тестя, бізнес Леоніда переживає не найкращі часи, і він подається в релігію. Вірніше, створює свою. Черновецький знайомиться з Сандеєм Аделаджею, який заснував у Києві релігійну громаду під назвою «Посольство Боже» і пропонує йому спільно розробляти цей проект. Про цю організацію ходили різні чутки, пов'язані з тим, що це була проста фінансова піраміда, яка наживалася на людях. Але саме величезна кількість прихожан допомогли нікому не відомому чоловікові стати вперше народним депутатом. З самої ж церквою вже в 2008 році розгорівся скандал. Проти напарника Черновецького, нігерійського пастора, відкрили кримінальну справу, та відлучили від Тіла Христа.
Правда ось Леоніду цей скандал зійшов з рук. Він вчасно вирішив щільно зайнятися політикою і перестав часто з'являтися в церкві. З політиком пов'язували дві інших гучних справи. Перша коли мерседес, що належить його компанії збив на смерть 11-річного хлопчика. А друга, коли автомобіль самого Черновецького наїхав на 20-ти річного пішохода, який пізніше теж помер в лікарні. Правда ці кримінальні справи дуже швидко були закриті. Сам же Леонід заявляв, що ці ДТП були «спеціально підстроєні», щоб зашкодити його репутації.
За кілька років своєї політичної кар'єри народним депутатом Черновецький зблизився з Ющенком і став його заступником, а потім в 2006 році мером Києва. В цьому кріслі йому вдалося протриматися до 2011 року. Пішов зі своєї посади Леонід за власним бажанням через величезну кількість скандалів, які розгорілися навколо нього. До того моменту мера вже відверто висміювали в Україні і називали «Льонею-космосом», за його іноді дивні вчинки і висловлювання. Приписували йому і вживання наркотиків. Але офіційних звинувачень висунуто не було.
До речі розгорівся скандал і про те, що Черновецький взагалі не міг працювати мером, так як офіційно він і його дружина є громадянами Ізраїлю. Виявилося, що тесть перед своєю смертю оформив їм документи «репатріантів».
Відразу після своєї відставки Черновецький зібрав всі свої речі і просто втік до Грузії. І не дарма. Після приходу до влади команди Порошенка, діяльністю колишнього мера зайнявся сам Луценко. Проти політика відкрили кримінальну справу за незаконне будівництво вертолітного майданчика для Януковича, а також різні фінансові махінації, про які ГПУ замовчує з причин слідства. Черновецького одразу оголосили в міжнародний розшук.
Спокійно не дають пожити Леоніду і в Грузії, так як місцева влада погодилася допомогти Україні і була готова видати політика. Він розповів, що йому довелося бігти до Ізраїлю. Сам Черновецький заявляв, що вся ця кримінальна справа це «помста Луценко» за те, що ще в 2008 році Леонід звинуватив Юрія в крадіжці землі.
Подорожувати доводиться і молодій дружині Черновецького. Варто розповісти, що з першою дружиною Леонід розлучився, вони прожили в шлюбі близько 40 років, але політик знайшов собі молодшу обраницю. Від першого шлюбу залишилася дочка Христина і син Степан.
Дочка політика вийшла заміж за бізнесмена і поїхала жити в Росію. Син же став бізнесменом, саме йому Леонід залишив весь свій бізнес. З діяльністю хлопця теж пов'язані гучні скандали.У 2016 році його заарештували в Іспанії, заявивши, що він був замішаний в діяльності злочинної організації та «відмив» близько 10 мільйонів євро. Правда Степана вже в 2017 році відпустили, але рішення по цій справі не винесли досі.
Сам же Черновецький у 2012 році одружився з Оленою Савчук. Виявилося, що в останні п'ять років свого першого шлюбу чоловік зраджував Аліні саме з цією жінкою. Вона була прихожанкою його «церкви» і проводила з політиком величезну кількість часу. Ще спочатку відносин він купив їй квартиру в Києві. Дівчина майже на 20 років молодше політика, але йому це не заважає.
 
У 2014 році вона народила чоловікові сина Гавриїла.
Зараз же Черновецький вирішив спробувати себе в ролі письменника і вже опублікував свою автобіографічну книгу під назвою «Божевільна історія».
На платформі Blogger.