Titulo

“Ми ніколи такого не бачили”: Українці приголомшили суддів конкурсу талантів у США неймовірним номером (відео)


Номер “The Escape” ( “Втеча”) отримав чотири “Так” від журі 13-го сезону “America’s Got Talent”.Українська команда підкорила відоме американське талант-шоу “America`s Got Talent” своїм номером з використанням сучасних візуальних технологій. Відео номера опубліковано на Facebook сторінці “Зроблено в Україні”, передають Патріоти України. Сообщает http://panoramalife.pp.ua/
Номер “The Escape” ( “Втеча”) отримав чотири “Так” від журі 13-го сезону “America’s Got Talent” і пройшов у наступний етап конкурсу. Випуск шоу з номером вийшов в ефірі телеканалу NBC 12 червня 2018.

Зазначається, що над номером працювали команди Front Pictures, Red Rabbit Entertainment (хореограф Костянтин Томільченко і режисер Олександр Братковський) і компанія PROFI LTD. “Це один з найбільш неймовірних виступів, який я коли-небудь бачила. Мені дуже-дуже сподобалося!” – сказала супермодель і член журі конкурсу Хайді Клум.“Захоплююче бачити речі, які ми насправді ніколи раніше не бачили. Це як подорож у майбутнє. Це було досконало”, – додав продюсер шоу і один з журі Саймон Коуелл.


На платформі Blogger.