Titulo

Турчинов про скандальні висловлювання своєї дружини: її позиція повністю відповідає закону Божому і Конституції

Турчинов заявив, що правозахисники навішують на його дружину ярлики
Турчинов заявив, що правозахисники навішують на його дружину ярлики
Секретар РНБО Олександр Турчинов прокоментував заклик правозахисників звільнити його дружину Ганну з Національного педагогічного університету імені Н. П. Драгоманова.повідомляєhttps://nv.ua

У себе у Facebook Турчинов зазначив, що "спроби захисників ЛГБТ спільноти навішувати на мою дружину ярлики і вимоги звільнити її з роботи є свідченням їх заангажованості, агресивності та правової обмеженості".
"Ставлення моєї дружини Ганни Турчинової до сімейних цінностей та захисту від моральної деформації шкільної програми – прояв її християнської, громадянської та професійної позиції. Ця позиція повністю відповідає закону Божому та Конституції України", - написав він.
Ганна Турчинова спершу опублікувала статтю Гомодиктатура. Частина 1. Як розбещувати дітей.
Згодом у коментарі Громадському вона звинуватила ЛГБТ в тому, що це є "хвороба", а також заявила про те, що “нові підручники можуть змінити сексуальну орієнтацію дитини”.
Правозахисники вважають, що висловлювання Турчинової мають антинауковий, дискримінаційний та гомофобний характер, а ситуація, коли декан університету, який готує спеціалістів для роботи в освітніх закладах, дозволяє собі подібні висловлювання, є неприпустимою.
На платформі Blogger.