Titulo

“Фекалії повсюди, повний безлад та антисанітарія”: У Львові поліцейські врятували дітей із неблагополучної сім’ї (Фото)

19 червня у Львові патрульні забрали двох дітей із квартири 33-річної львів'янки та її чоловіка, передаєhttps://korupciya.com

Зараз хлопчик і дівчинка перебувають під наглядом медиків та вихователів. Вирішується питання про позбавлення подружжя батьківських прав, інформує відділ комунікації поліції Львівщини.
«Вранці 19 червня дільничний офіцер Франківського відділу поліції прийшов до помешкання, де проживає неблагополучна родина. У квартирі він застав 33-річну львів'янку разом із чоловіком та їхніх малолітніх доньку і сина. Обоє дорослих були з ознаками алкогольного сп'яніння, в оселі панував безлад, антисанітарія, а діти були недоглянутими. Негайно на місце події прибули працівники ювенальної превенції та соціальних служб Франківського району. За згодою матері дітей забрали та помістили у спеціалізовані заклади», – зазначили у поліції. 

Разом з тим, щодо батьків, яких вже неодноразово притягали до відповідальності, складено протокол про адміністративне правопорушення. Вирішується питання про позбавлення їх батьківських прав.
На платформі Blogger.