Titulo

Посол Швейцарії потрапив у потрійну ДТП у Львівській області

За кермом Volvo перебував посол Швейцарії в Україні
Фото: Igor Zinkevych
За кермом Volvo перебував посол Швейцарії в Україні
У Львівській області на трасі Київ – Чоп сталась потрійна ДТП, внаслідок якої постраждало шестеро осіб.
Як повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, громадянин Швейцарії, перебуваючи за кермом Volvo ХС60, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілями Volkswagen Т4 та Chery Amulet.повідомляєhttps://nv.ua

Внаслідок ДТП дістали травми троє водіїв і троє пасажирів транспортних засобів. 48-річна жінка-пасажир автомобіля Volvo, яка мешкає в Києві, госпіталізована в хірургічне відділення лікарні швидкої допомоги Львова; водій автомобіля Volkswagen Т4, госпіталізований у Буську районну лікарню. Водія і двох пасажирок автомобіля Chery - 48-річну львів’янку та її 11-річну доньку, після огляду та надання медичної допомоги відпущено додому.  Громадянин Швейцарії - водій автомобіля Volvo, після огляду та надання медичної допомоги в міському травмпункті Львова, був відпущений додому.
Як повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор громадської організації Варта 1, яка співпрацює з правоохоронцями, депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, за кермом Volvo перебував посол Швейцарії в Україні.
Загрузка...
На платформі Blogger.