Titulo

“Двері НАТО для України відкрито…”: Порошенко обнадіяв українців гучною заявою


Президент України Петро Порошенко заявив про те, що Україна зможе вступити в НАТО, але тільки після того, як проведе ще кілька важливих для країни реформ, передає Корупція.ІнфоВідеозапис зі своїм зверненням до українців політик опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

За словами Порошенка, влада зараз намагається зробити все можливе, щоб прискорити цей процес. Найближчим часом буде прийнятий необхідний закон про національну безпеку.

"Двері НАТО для України відкриті, і нам потрібно наполегливо працювати над проведенням реформ. Закон про національну безпеку, який підпишу найближчим часом, створює для цього важливий базис. Його імплементація – важливий етап реформування сектора безпеки і оборони", – зазначив Порошенко.

Крім цього на відеозапису Президент підкреслив, що на сьогоднішній день Україна вже почала переводити весь сектор оброни під необхідні стандарти НАТО.

"Нещодавно парламент підтримав мій законопроект про національну безпеку. Я дуже вдячний парламенту за це. Це кардинальне стратегічну зміну сектора оборони і безпеки. Сьогодні на порядку денному стоять вже конкретні кроки імплементації, збільшується цивільний контроль за сектором оборони і безпеки, збільшується прозорість фінансування, але головне – збільшується ефективність дій сектора оборони і безпеки. Підвищується довіра до нас з боку наших партнерів ", – підкреслив Порошенко.
Загрузка...
На платформі Blogger.