Titulo

Франція Еммануїл Макрон вибухнула Італію за "цинізм" над кораблем-мігрантами


Еммануель Макрон захлипнув "цинізм і безвідповідальність" Риму після того, як новий уряд Італії відвернув корабель, повний мігрантів. Італія несе відповідальність за допомогу, заявив французький президент Найкращі французькі офіційні особи у вівторок публічно засудили  рішення Італії відмовитись від порту для французького рятувального корабля НУО " Водолій", на борту якого перебувало 629 іммігрантів. За словами прес-секретаря Еммануеля Макрона Бенджаміна Гріво, французький президент вважає, що Італія зобов'язана прийняти Водолія згідно з морським правом.повідомляєhttp://www.dw.com


"Існує ступінь цинізму і безвідповідальності в поведінці уряду Італії щодо цієї драматичної гуманітарної ситуації", Гріво сказав цитатою Макрон.

Гріво сказав, що Макрон зробив зауваження під час щотижневого засідання Кабміну у вівторок. Макрон також похвалив Іспанію за зобов'язання приймати корабель, коли він досягне своїх берегів.

"Ви не можете створити прецедент, який дозволить одній європейській країні завантажуватись в інші європейські країни", - сказав Гріво. "Треба показати солідарність, яку Італія не показала".

Окремо прем'єр-міністр Франції Едуард Філіп розповів французьким законодавцям, що новий уряд Італії "вибрав не поважати свої міжнародні зобов'язання з точки зору безпеки людей".

"Цей епізод показує, що в короткостроковій перспективі немає надії на національне вирішення цієї проблеми", - додав він. "Там може бути тільки європейська відповідь".
Загрузка...
На платформі Blogger.