Titulo

Після важкої хвороби помер відомий український журналіст


Журналіст пішов з життя після важкої хвороби У Рівненській області помер засновник і головний редактор газети "Клеванський тракт", член секретаріату обласної організації НСЖУ, журналіст Віктор Парфенюк, передає Корупція.Інфо
Про це повідомляє Рівненська обласна організація НСЖУ. 
Про смерть журналіста стало відомо в середу, 13 червня. Віктор Парфенюк пішов з життя на 60-му році після важкої хвороби. 

Народився 17 січня 1959 року в селі Хорупань Рівненської області. Закінчив Клеванську середню школу № 2, а потім Український інститут інженерів водного господарства. Парфенюк працював на різних посадах у відомій агрофірмі "Зоря". 


Протягом трьох років він редагував багатотиражне видання з однойменною назвою. У 2001 році Парфенюк заснував тижневик "Клеванський тракт". 

Він був нагороджений "Золотою медаллю української журналістики" та Почесним знаком НСЖУ. 

 "Як боляче усвідомлювати, що ти, Вікторе, занадто рано покинув цей білий світ, так і не встигнувши дописати свою нову, на жаль, вже останню книгу. Тобі б ще жити і жити, творити. Але… Ми, твої побратими по перу, зробимо все можливе, щоб ця недописана книга все ж побачила світ. І це буде своєрідним рукотворним пам'ятником тобі, наш вірний друг. Нехай земля тобі буде пухом", – написали на сторінці журналу "Журналіст України" в соцмережі Facebook.
Загрузка...
На платформі Blogger.