Titulo

ВИМАГАЮ НЕГАЙНОГО ЗВІЛЬНЕННЯ! Обуренню немає меж! У школі на Сумщині працюють справжні ДЕСПОТИ! Подивіться, що дозволяє собі покидьок (ВІДЕО, ФОТО)


Інна Панченко

ВИМАГАЮ НЕГАЙНОГО ЗВІЛЬНЕННЯ!

Крик батьківської душі у пошуках правди та справедливості докотився і до мене як журналіста та депутата Сумської обласної ради Сергій Демеха . Сообщает https://bbcccnn.co/
У школі села Терни на Сумщині працюють справжні #ДЕСПОТИ!

На відео та фото #ВЧИТЕЛЬ географії #РЗЯНІН Дмитро Миколайович.

Це лише мізерна частина того, що дозволяє собі у процесі навчання дітей цей #ПОКИДЬОК !

Під час одного з чергових таких рукорозпускань ця стадна скотина в чоловічій подобі на відстані розведених рук з усієї сили звела двох учнів лобами, від чого обоє отримали #ГЕМАТОМИ та #СТРУСИ_МОЗКУ!

А після чергового такого навчально-виховного процесу одного з хлопчиків ЗНІМАЛИ З ПЕТЛІ під час уроків в результаті #СПРОБИ #ПОВІШЕННЯ прямо у стінах школи!

Покриває весь цей страшний злочин, що переріс у звичну систематичність відповідальна за все, що робиться у школі особа — #директор Тернівської ЗОШ #ВИНОГРАДОВ Олександр Григорович, з яким у вчителя-диявола давні дружні стосунки!

Рідні учнів вже два місяці не можуть добитися правди. Поліція не вбачає у даних діях складу злочину, адже зі слів географа все це — наочна частина учбового процесу, такі собі інноваційні технології!

ТО нах… нам така поліція?
Чи мало дитячих скалічених доль і навіть смертей в Україні?

Чи мало горя принесла ця псевдореформа, знищивши всю структуру правоохоронної системи?

ЗВЕРТАЮСЬ до поліції, прокуратури Сумської області, до начальника управління освіти , чиновників всіх рівнів та до всіх небайдужих, хто хоче і може вплинути на ситуацію !

Не провокуйте народ!
Не беріть гріхів на душу!
Не породжуйте ненависть!
Не калічте людські душі!
Не доводьте до повного отустошення та зневіри простих людей!

НЕГАЙНО ВІДРЕАГУЙТЕ!
ВИМАГАЮ та БЛАГАЮ:
1. Звільнення директора навчального закладу.

2.Звільнення вчителя-садиста.

3.Покарання винних згідно чинного законодавства з позбавленням права будь-коли обіймати займані посади та наближатися у ході трудового процесу до дітей!

Закликаю #депутата обласної ради #Сергія_Демеху не зупинятися ( знаю, що Вас не менш вразило це рабовласницьке педагогічне свавілля) і довести кульмінацію цього кричущого злочину до логічного завершення — #покарання винних!
Люди вірять у Вас, Ваше вміння досягати справедливості та боротися за торжество Закону!

Справу тримаємо на особливому та особистому контролі.
Далі буде… .


Загрузка...
На платформі Blogger.