Titulo

Інтер - на цвинтар: кияни масово повстали проти зради


Активісти також вимагали, щоб "Інтер" припинив транслювати чемпіонат світу з футболу, який приймає Росія

Під будівлею Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України 27 червня активісти вимагали не продовжувати ліцензію телеканалу "Інтер". Сообщает https://znaj.ua/

"Ми вимагаємо від Нацради, щоб вони не продовжували ліцензію телеканалу "Інтер", здійснили об'єктивну перевірку і нарешті оприлюднили результати моніторингу ефіру за 9 травня", – заявив керівник штабу всеукраїнської мережі "Вільні люди" Дмитро Жмайло.



Активісти також вимагали, щоб "Інтер" припинив транслювати чемпіонат світу з футболу, який приймає Росія.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", відомий своїми скандальними трансляціями український телеканал "Інтер" буде відзначати 22 червня. Відомо, що телеканал планує присвятити свій ефір у цей день 77-річчю початку "Великої Вітчизняної війни".

Про те, що в Україні відзначають 1 вересня річницю Другої світової війни (в цьому році – 79-у – ред.) написав у Facebook письменник Сергій Лойко.

Нагадаємо, показ телеканалом "Інтер" церемонії відкриття Чемпіонату світу-2018 в РФ, під час якої з промовою виступив глава Кремля Володимир Путін, повинен розцінюватися як пропаганда Росії і її лідера, тому канал повинен бути позбавлений ліцензії в Україні. Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий волонтер Семен Кабакаев.

За його словами, Інтер, транслюючи Путіна і футбол в РФ, "плюнув в черговий на всі етичні та моральні норми".

Відмітимо, телеканал "Інтер", який транслює матчі ЧС-2018 в Росії, заклеїли листівками проти футбольного турніру країни-агресора.

"Акція виявилася короткою, але вдалою. Нагадали всім, що "Інтер" — це проросійський канал, який систематично займається російською пропагандою. Трансляція Чемпіонату світу з футболу в РФ — ще одна спроба поширити ідеї "російського світу" серед українців. Тому #boycottworldcup2018!" - написали "Національні дружини" в Facebook.

Активісти прийшли до телеканалу і заклеїли всю агітацію, яка була на вікнах і лайтбоксах "Інтера".
На платформі Blogger.