Titulo

Скандал між Гройсманом та правоохоронцями набирає обертів: У відомстві зробили гучну заяву

Вчора під час свого засідання прем'єр-міністр України заявив, що правоохоронці готують проти нього "провокації", передаєhttps://korupciya.com

Гройсман оголосив про те, що проведе чистку правоохоронних органів. Володимир стверджує, що серед співробітників є корупціонери, які своїми нелегальними схемами наживаються на українцях. Саме ці особи планують дискредитувати Гройсмана. Конкретних імен та назв правоохоронних відомств він не називав.
«Зневажаю тих, хто руйнує основу нашої економіки: хто кришує нелегальний бізнес, контрабанду, доступ товарів до українських ринків носять погони і є працівниками правоохоронної системи. Я знаю, що ви обговорюєте мої слова, позиції і непохитність. Знаю, що ви готуєте провокації проти прем'єр-міністра і уряду », – сказав він.Заява викликала в Мережі величезний резонанс, так відомий журналіст Олександр Дубінський заявив, що Гройсман сам очолює тих, кого він зневажає.
«Контрабанда зараз повністю підконтрольна самому Гройсману, який на правах приватної власності володіє в.о. голови Госфіска Мирославом Проданом. Тому єдине, що поганого можуть зробити Гройсману контрабандисти – це перестати платити данину. А перед виборами це дійсно провокація! ».
Відреагував на заяву прем'єра і заступник голови СБУ. Павло Демчина розповів, що дізнався про можливість провокацій тільки з преси. За його словами дуже дивно, що Гройсман ніколи не звертався з цією проблемою і приховував цю інформацію.
"Це я вчора прочитав, сам з преси дізнався. Він не звертався [в СБУ] з конкретними якимись питаннями, це я знаю. Все, що було озвучено на Кабінеті міністрів, – це загальні фрази. Силовиків у нас скільки структур?" – сказав Демчина.
На платформі Blogger.