Titulo

Що відомо про найзагадковішого політика В’ячеслава Костянтинівського

Самий неоднозначний нардеп, який пробув в українській політиці лише кілька років. З його біографією пов'язана величезна кількість питань, багато з яких до цих пір залишаються загадками. Що ж відомо про великого українського бізнесмена і мультимільярдера і чим займається чоловік після відходу з політики, дізнавалася редакція Корупція.ІнфоВ'ячеслав Леонідович Костянтинівський народився в 1960 році в Києві. З самого дитинства хлопець особливої ​​любові і інтересу до навчання не виявляв, але все-таки зміг закінчити столичну середню школу №24. Але зате В'ячеслав захопився вільною боротьбою, якою і займався всю свою юність. Потім Костянтинівський вступив до Київського інституту фізкультури і навіть став майстром спорту.
Як розповідає сам В'ячеслав, заробляти на життя доводилося ще з раннього віку. Саме тому після закінчення університету про професію фізрука довелося забути і шукати собі більш прибуткову підробіток. Сам Костянтинівський в своїй біографії вказує, що після отримання диплома став працювати «в сфері громадського харчування», правда подробиць своєї молодості не розкриває, старанно замовчуючи чим ж він саме займався.
До речі у В'ячеслава є і брат-близнюк, який як не дивно пройшов абсолютно такий же шлях. В кінці 80-их вони разом емігрували в Ізраїль, а потім перебралися в США, де влаштувалися працювати в ресторан «Метрополь».
Але вся ця історія молодості хлопців виявилася дуже сумнівною після одної скандальної розповіді. У 1995 році на весь світ прогриміла новина про те, що в Нью-Йорку був засуджений найвідоміший кримінальний авторитет Америки з України, якого звали Леонід Ройтман
У біографії братів він з'явився не просто так. Ройтман звинувачувався в замаху на їх життя. Як заявляв сам Леонід під час судового процесу, він заплатив за усунення братів 100 тисяч доларів. Причиною стали розбірки колишніх членів відомих ОЗУ. За словами Ройтмана брати Костянтинівські, були не просто членами злочинного угруповання, а активно брали участь в найгучніших злочинах. Підпільна кличка у них була «брати Карамазови».
За твердженням Леоніда саме вони вбили екс-президента «Динамо-Київ» Юхима Островського. Потім ліквідували авторитета російської мафії в США Мони Ельсона. Поліція і ФБР після цих справ ретельно цікавилася особистістю молодих хлопців, але вони швидко зрозуміли, що треба щось міняти і повернулися в Україну.
Уже в Києві вони стали займатися бізнесом. Вони стали співвласниками величезного холдингу «Київ-Донбас», активи якого на той час вже обчислювалися мільйонами доларів. У 2007 році 20% її акцій було продано за 130 мільйонів доларів. У холдинг входили ресторани, компанії, що займаються нерухомістю та українські банки. Уже в 2013 році капітал братів оцінювався в 335 мільйонів доларів.
Окрім свого бізнесу Леонід вирішив, що хоче взяти участь і в політиці. Він був активним активістом «Помаранчевої революції», але тоді його не помітили і йому довелося чекати аж до 2014 року. З "Євромайданом" вийшло краще. Він створив «групу швидкого реагування» і почав робити гучні заяви про захист громадян і вимагаючи зміни влади.
З початком АТО В'ячеслав вирішив зміцнити свій імідж і зібрав свою групу, до якої увійшли близько 70 осіб, і відправився на схід України. Правда пробула вона в зоні бойових дій не довго. На передову вони так і не потрапили, побувавши в Слов'янську вже після його звільнення, а потім всі просто звільнилися. Сталося це перед черговими виборами до Верховної Ради.
В'ячеславу це дало можливість заявляти про себе, як про героя бойових дій і придумати гучний слоган. Чоловік вирішив продати свій елітний автомобіль «Rolls-Royce Phantom», а отримані гроші пожертвувати на потреби армії, але тільки якщо його виберуть нардепом. Ідея виявилася успішною і Костянтинівський виявився у Верховній Раді. Як він стверджував пізніше машину все-таки продав за 2,5 мільйона гривень, правда куди точно пішли гроші не відомо до сих пір.
Кар'єра депутата тривала не довго, вже в 2017 році прогриміла новина про те, що В'ячеслав склав свої повноваження. Нардеп весь рік просто не з'являвся в парламенті і не проголосував ні за один закон. Рішення про відхід з політики пов'язували з відкритим проти нього Юрієм Луценком кримінальною справою за несплату 50 мільйонів гривень податків. До речі після такого рішення всі підозри з політика були зняті.
Сам В'ячеслав розповідав, що просто відчував себе в Верховній Раді не в своїй тарілці. Зараз же він знову вирішив зайнятися бізнесом, відкривши відразу кілька великих ресторанів в Києві, і майже весь свій час проводить з коханою дружиною.
Про відносини екс-нардепа відомо не багато. Сам він розповідати про своє життя не любить, хоч і часто хвалиться фотографіями зі своєю молоденькою обраницею. Його дружиною стала дівчина на ім'я Юліана. Він відома українська модель. Їх різниця у віці складає 28 років, але бізнесмена це не бентежить. Пара часто відпочиває разом на найвідоміших курортах світу і заявляє, що щаслива в шлюбі.

На платформі Blogger.