Titulo

Любов пройшла, субсидії залишилися: розлученим українцям розповіли про нові правила

В Україні введено особливі правила оформлення субсидій подружжям, що знаходяться в розлученні.
Якщо у розлученого подружжя немає неповнолітніх дітей, то відображати "колишніх", які проживають окремо, в декларації не потрібно. Про це повідомляє портал Teplo.gov.ua., передаєhttps://korupciya.com

Якщо діти є, то в декларації слід відобразити обох батьків і подати заяву, щоб доходи батька, який не живе з дитиною, яка не додавали до загальноъ суми.
Разом із заявою необхідно надати також документ про те, що дитина мешкає з заявником.
Нагадаємо, раніше повідомляли про те, що в Україні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг будуть отримувати тільки сумлінні платники спожитої послуги. Житлова субсидія призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію або оскарження заборгованості в судовому порядку. При наявності заборгованості за спожиті послуги більш ніж за 2 місяці субсидія на електроенергію не буде нараховуватися.
Українців, які отримують субсидії, будуть відвідувати інспектори, які оцінять матеріальний добробут субсідіантів.
В рамках виконання вимог МВФ найближчим часом в Україні може з'явитися нова система перевірки отримувачів субсидій. Крім того, планується "розбити" тарифи на газ та опалення і підвищити тариф на газ.
Загрузка...
На платформі Blogger.