Titulo

Це Костянтин. Його побили через те, що він намагався припинити наркоторгівлю в школі… Побили, а потім звільнили


Сергій Антонов

На фото Костянтин. Його побили через те, що він намагався припинити наркоторгівлю в школі, де працював охоронцем. Сообщает https://bbcccnn.co/

Побили, а потім звільнили.

Йому не нададуть державну охорону, як деяким привілейованим верствам населення. Ба більше – справу з його побиттям затягують.

За нього не вступляться чисельні ліберальні та ліві “правозахисники”. Промовчать ЗМІ.

Чому? Бо побили його представники так званої “ромської” нацменшини. Вони ж і торгують наркотою у школі. Про це не модно говорити. Модно звинувачувати лише українців.Якщо би було навпаки, то про це б волало з десяток грантоїдських організацій та ЗМІ.

Але вони цього не роблять бо він:
– українець;
– гетеросексуал;
– чоловік.

В Україні дають гранти на захист прав ромів, геїв, феміністок, трансгендерів і т.д. А куди звертатись звичайному українцю? Хіба що до націоналістів.

Але націоналістів, які захищають права українців, всі ці “правозахисники” за це звинуватять у фашизмі, нацизмі та расизмі. В унісон з кремлівською пропагандою. 
Цікаво, що ліві та ліберальні грантоїди називають себе “захисниками прав людей”. Судячи з їх дій, людьми вони вважають лише себе, ромів та геїв.

Якщо хочете, щоби ваші права захистили – станьте якоюсь з цих меншин. Інший варіант – підтримайте націоналістів. Або, хоча б, не заважайте їм.
Загрузка...
На платформі Blogger.