Зайшовши в метро Житомирське, застала таку картину, молодий хлопчина з військовою сумкою, намагається щось пояснити черговій по турнікету, конечно не можу пройти мимо….

Сообщает https://bbcccnn.co/Виясняється солдатік їде з шпиталю до дому за речами, бо до 17-00 повинен бути в Житомирі в частині, посвідчення убд передавав мамі для зібрання довідок по місцю проживання,показує черговій виписку де вказано прізвище, номер і серія убд,і пояснює що не вистачає 1 гривні на квиток, дозвольте пройти………

і що ви думаєте, ця сучка, чи кукарела не знаю яке слово підібрати, начинає розказувати, я тебе туди не посилала, ну і що що ти воював, воюй дальше, маєш проблеми зі здоровьям, ну і що? це твої заботи…..

реально я б її прибила б суку……..

не було багато часу щось цій курці розказувати, витянула гроші і дала своєму побратиму, малий служить в 13 баті 95 бригаді…….

Так обідно за таких бійців,

І ще допис цієї історії.Коли показував документи, випав продатестат, підняла дівчинка і віддала в руки цій потворі, малий пішов брати жетона, а воно каже:”на, це цього больного на голову листочок”і тут мене порвало на “красиві”життєві слова….от така х…..я малята!