Titulo

Екс-дружина Геращенка розкрила подробиці махінацій чоловіка


Колишня дружина народного депутата від «Народного фронту» Антона Геращенко Вікторія Грецька-Миргородська заявляє про причетність екс-чоловіка до махінацій із землею в Харківській області, передає Корупція.Інфо
Про це вона розповіла в інтерв'ю Українським Новинам.

«Я вам скажу іншу річ. Колесо, це, звичайно, смішно, але є дійсно серйозні факти. Геращенко оформляв землю на своїх помічників і, якщо пошукати в реєстрах, то можна знайти прізвище Сергія Чечотка, на якого було оформлено багато Красноградської землі », – повідомила колишня дружина нардепа.


За її словами, Геращенко разом зі своїм помічником на незаконно присвоєної землі планували побудувати скляний завод для іноземних інвесторів. У той же час Грецька-Миргородська зазначила, що її колишньому чоловікові так і не вдалося побудувати завод.

Крім того, вона додала, що Геращенко причетний до злочинів свого колишнього помічника Олексія Руденка, якого зловили на хабарі.

Нагадаємо, відомий журналіст Костянтин Стогній, який виграв суд у нардепа Антона Геращенка, має намір направити відсуджені у відповідача гроші на рахунок підшефного дитячого будинку. Про це розповів "Страні" сам Костянтин Стогній.

Предметом судового спору, який тягнувся більше року, стала заява Геращенко про те, що Костянтин Стогній під час Майдану служив в МВС під керівництвом міністра Захарченко. При цьому Стогній задовго до Майдану пішов з державної служби, тому він і вирішив залучити нардепа до відповідальності за наклеп.
На платформі Blogger.