Titulo

Блогер: Жебрівський пригадає Ситнику і Роттердам+, і рюкзаки Авакова, і гроші «сім'ї Януковича»

Дивує, що минуло стільки часу, а від наших антикорупціонерів немає жодного повідомлення про те, як там розслідування НАБУ по Роттердам+, та справа, на якій всі вони піарилися. Як йдуть справи по рюкзаках Авакова? Як по паливу «вкраденому генералами Міноборони»? Як там справа Онищенко? І, що по феєричній справі про «розтрату шляхом зарахування до бюджету» грошей «сім'ї Януковича»? Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт.повідомляєhttps://replyua.net


Він зазначає, насправді у цих справах у НАБУ круглий нуль, порожнеча. У справі Роттердам+ ніякої афери не існувало спочатку, рюкзаки Авакова – просто маячня божевільного, паливо Міноборони – диверсія від НАБУ поставок палива в армію, а по Онищенку ми побачили детектива НАБУ, який пропонував Кадирову угоду зі слідством, не маючи на те ні повноважень, ні дозволу САП. За словами блогера, за це все обов'язково запитають. Буде аудит і Артему Ситнику поставлять запитання – навіщо йому 17 осіб в прес-службі НАБУ, що це за нецільове витрачання коштів?

Блогер прогнозує, що тепер фейкові антикорупціонери оголосить Жебрівського винним в розвалі всіх вищезазначених справ. Певно, саме він завадить всі ці справи розслідувати. Справи, на яких зроблений суцільний піар Ситника, який за 3 роки роботи пустив на вітер мільярди бюджетів. А, якщо серйозно, то Жебрівський – це правильний хід Порошенка. Чоловік відвоював своє, очолив територію конфлікту, просував на Донбасі українство. Моральний, твердий, патріотичний. Тепер буде проводити аудит і можна бути впевненим, що це відмінне призначення. Він все знайде. 
На платформі Blogger.