Titulo

“Завтра прийду в парламент в трусах і…”: Нова заява Ляшка взірвала Мережу


Не встиг вщухнути скандал навколо лідера «Радикалів» щодо футболок, як Ляшко виявився героєм нового курйозного пригоди на цей раз пов'язаного з трусами, передає Корупція.ІнфоНа своїй сторінці в соціальній мережі Фесбук Олег опублікував відеозапис, на якій він вирішив прогулятися по місцевому ринку в Миргороді. У свою прогулянку Ляшко вирішив взяти з собою і свою дружину Росіту.

Подружня пара зупинилася біля одного з кіосків, де торгували речами. Ляшко вирішив поцікавитися, як йде торгівля. Продавщиця поскаржилася, що слабо, людей стає менше і менше.

Продавці скаржаться, що виручка погана – все підходять, дивляться, але нічого не купують, бо грошей немає. Тому я вимагаю радикально збільшувати Українські зарплати. Щоб у них були гроші і на труси, і на молоко, і на м'ясо.

Лідер «Радикальної партії» вирішив допомогти приватної підприємниці і купив собі сімейні труси, перед цим порадившись зі своєю дружиною.

Купив у пані Віри на ринку в Миргороді труси. Росіта схвалила.

Ляшко пообіцяв, що саме в цій обновці тепер прийде в Верховну Раду.

«Завтра прийду в парламент в трусах і буду агітувати всіх купувати українське».

Але ось в коментарях, користувачі соціальної мережі відзначили, що труси швидше-всього китайські.

«Ваші бренди одягу далеко не українські», «А труси то китайські! Недобре людей дурити», «Кожному Депутату миргородські труси!».
Загрузка...
На платформі Blogger.