Titulo

Побачення за 600 тисяч: У Порошенка приховують інформацію про зустріч з Трампом

В Адміністрації Президента України ухилилися від відповіді на запит про позов до суду на ВВС через публікацію, у якій повідомлялося, що зустріч Петра Порошенка з Дональдом Трампом у минулому році організували за гроші, передає https://korupciya.com
   
Про це йдеться у відповіді АП на запит народного депутата Сергія Лещенка, – інформує Українська правда.
“Як зазначив Конституційний суд України у Рішенні № 5-рп від 5 березня 2003 року (справа про звернення народних депутатів України до Національного банку України), у разі надходження звернень, зміст яких не відповідає закону або виходить за межі компетенції адресата, останній не зобов’язаний задовольняти вимоги запиту або приймати пропозицію, яка містить у зверненні”, – зазначили у відповіді АП на запит Лещенка.
На основі такої відповіді можна припустити, що в Адміністрації Президента таки не подали жодного позову.
“Сьогодні отримав відписку від глава адміністрації президента Райніна. З якої можна зробити висновок, що жодного позову Порошенко не подав. А значить, все-таки немає диму без вогню – і гроші були?”, – зауважив сам Лещенко.
Нагадаємо, наприкінці травня BBC оприлюднило розслідування, підготовлене журналістами в Україні та в США, у якому йшлося про те, що особистий адвокат Дональда Трампа Майкл Коен отримав секретний платіж у розмірі 400 або 600 тисяч доларів за організацію першої зустрічі між Петром Порошенком та Дональдом Трампом у червні минулого року. У соцмережах одразу висміяли таку «комерційну» зустріч Порошенка з Трампом.
Також цього року, у першій половині лютого, з президентом США зустрічалася голова політичної партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Політичний експерт та колишній народний депутат Тарас Чорновіл зазначив, що зустріч Трампа і Тимошенко коштувала останній не менше мільйона доларів.

Загрузка...
На платформі Blogger.